Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányokkal hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányokkal hogyan lehet szerintetek barátkozni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a szolgáltatás igénybevevős útra gondoltam és nem mint szolgáltatóval, hanem mint emberrel. Illetve nem kapcsolatra gondoltam vagy szeretői viszonyra, hanem sima barátságra vagy ismeretségre két ember között.

Annyira kíváncsi vagyok, hogy ‘civilben’ milyenek lehetnek :)


2020. okt. 21. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Civilben ugyanolyanok, mint más átlagos emberek. Ez csak egy munka.
2020. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de tök érdekes lehet egy olyan beszélgetés, hogy: milyen volt a napod? Mi volt ma a meloban? Tehát hogy pl a foglalkozása és a vele kapcsolatos dolgok mennyire tabu témák
2020. okt. 21. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Örömlánnyal te sehogy nem fogsz barátkozni, csak ha spontán ismered meg valahol máshol és elkezdtek beszélgetni, mint egy idegen ember.
2020. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 igen, valami ilyesmit feltételezek én is. A kérdésemmel abban reménykedek hátha valakinek van valami kreatív ötlete, hogy hogyan lehet ilyen szituációba bekerülni :)
2020. okt. 21. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek prostituáltakat, bátran kérdeztem őket durvább sztorikról, de ne várd el, hogy megbeszélik veled az összes klienssel való találkozást.
2020. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze nem várom, de kíváncsi vagyok hogy a foglalkozásuk a személyiségükre mennyire hat ki, illetve ha a munkájukról van szó mennyire tudnak róla szabadon beszélni
2020. okt. 21. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érdekel, fizessél be 1 órára egy neked tetsző lányhoz és beszélgessél el vele ilyenekről. Megmondod előtte neki, te nem szexelni szeretnél, hanem azért az 1 óráért te beszélgetni akarsz, vagy masszíroztatni a lábadat, hátadat, hogy kevésbé legyen kínos a szitu, mert kb egy vallatás, amit te akarsz. Viszont 1 lányból nem indulhatsz ki, mert minden ember más ugye, ahhoz több lánnyal kell beszélned, hogy egy átfogható képek kapjál róluk és még az is kevés lesz, nem tudom neked ér ez ennyit. Legtöbb lány szabad szájú és kell is a munkához ez. Általában minden lány beszélget az kuncsafttal amikor megérkezik és első szex után, amikor pihi van, akkor lehet beszélgetni, bármilyen kérdést megválaszolnak neked, ha a lány is olyan. Lehet valamelyik visszautasítja a kérdést, de általában, mindenre készségesen válaszolnak. Viszont olyan sosem lesz, egy kuncsafttal sem, hogy órán kívül veled bármikor lefog állni beszélgetni fb-n vagy barátja leszel. Ezek a lányok a munkát különválasztják a magánélettől, és amikor ott vagy náluk, akkor igen megadják neked azt amire vágysz, akár beszélgetésként is, de utána amint kilépsz az ajtón, ő nem fog téged keresni, nem is fogod érdekelni. A prosti ugyanúgy tekint rád mint az orvos, csak egy testre, egy darab húsra, aki beteg, és meg kell gyógyítanom. Kész, nem több.
2020. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Amelyik lányban van egy szikrányi értelem, az tudja, hogy ügyféllel nem szabad "barátkozni", mert abból neki csak bonyodalma származik.
2020. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#írtam hogy nem az ügyfélkénti elérési utat gondolom én sem. Tudom, hogy úgy nem megy.
2020. okt. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!