Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy fontos kérdésem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy fontos kérdésem. Mennyire hat negatívan rátok szexuálisan ha ilyen egy nő bizonyos testrésze?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Őszinte véleményeket kérek a fentiekről.

Tudom, hogy ez számít szexinek: [link]


De ez genetika... :(



2020. okt. 21. 16:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nekem simán bejön az első is. (Szerintem nem gerincferdülése van csak így pózol)
2020. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Azt mondom, hogy azt tartjátok szexinek, ha olyan kis keskeny, vékonyka a nő háta: [link]


De mi a véleményetek az olyan hátról, ami szélesebb, csontosabb, vastagabb? [link]

2020. okt. 21. 16:35
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem fontosabb az arca, melle, feneke, lába, karja, mint a háta. Bár lehet, hogy hátulról nem sokszor csinálnám.
2020. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%
Ocsem toloszekes, és bizony merem állítani, hogy nagyon sok embereknek számít minden látványos testi (hogy is mondjam 🤔) baj, változás. Attol fugg mennyire látványos a tied és hogy mennyire korlátoz a mozgásban. Sokan arra gondolnak majd, hogy a jövőben nem fog-e ez romlani. Lesznek akik majd félnek tőle. Viszont amugy azért egy gerincferdules meg a kisebbik baj, ami számít az embereknek. Siman van ugyan úgy esélyed bepasizni, mint akarki más nőnek. Biztos lesz pár ember, aki majd elutasit ez miatt, de ugyan úgy sokan maradnak, akiknek ez nem számít. Ettől függetlenül még a többi szépséges megmarad. És a legfontosabb a természet és kisugárzás.
2020. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika es sport is.

Ami szexi az a derekon az a kis "árok" a gerinc mentén.

2020. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#12 nekem ugyan olyan szexi mindkettő.

24

2020. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Én még sose néztem egy hátat
2020. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Eddig mind a 4 vagy 5 kép egy sexi not takart. Akkor csunya egy hát, ha kimondottan látszik a csapjon a felesleg. Ezek eddig sima hátak. Egyik no se dagadt. Kerdezo te hány kiló vagy hány centi? Az hamarabb mervado mind a hatnak a formaja.
2020. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

Az én imádott kis páromnak. Gyerekkori veleszületett betegség miatt tele van a kis háta műtéti hegekkel. Komoly műtéti hegekre kell gondolni. De engem egyáltalán nem zavar. S ő is felvállalja mindenhol. Neki ezt adta az élet.

De ettől eltekintve,egy életvidám,mosolygós,és nem utolsó sorban csinos nő.

2020. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Mivel én a vékony lányokat szeretem, így szexibb volt az 3.kép.
2020. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!