Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy fontos kérdésem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy fontos kérdésem. Mennyire hat negatívan rátok szexuálisan ha ilyen egy nő bizonyos testrésze?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Őszinte véleményeket kérek a fentiekről.

Tudom, hogy ez számít szexinek: [link]


De ez genetika... :(



2020. okt. 21. 16:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%

Eddig nem gondoltam hogy ez szempont lenne...

Szerintem igen, tényleg vonzóbbak a vékony testű, keskeny derekú nők.

2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam. :/

Kicsit bosszantó, hogy ez is genetika és nem lehet ellene tenni.

2020. okt. 21. 16:56
 23/27 anonim ***** válasza:
37%
Áll a farkam.
2020. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Noren1989 ***** válasza:
36%
A vàlaszokat nem olvasva: mit kell làtni?
2020. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit tenni, egyikkel sincs semmi baj, és ha nem olvasom a válaszokat, konkrétan én sem tudtam volna, hogy most melyikkel és mi a baj. Szóval szerintem sincs semmi baj egyikkel sem.
2020. okt. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokból is látszik, hogy olyan "hibákra" tudnak a nők rápörögni, és világfájdalmat csinálni, amiket a másik fél _észre sem vesz_.


Hozzáteszem, a férfiak kapcsán is képesek hasonlóan komoly dolgok alapján szelektáni, vagy vonzalmat eldönteni.

2020. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok különbséget. Nő vagyok, magyon izmos háttal, mégsem utasított vissza emiatt senki. Szeresd magad kérlek!
2020. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!