Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rosszul teszem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul teszem, ha alkalmi kapcsolatban szeretném elveszíteni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy utána lehet, hogy nem is találkozunk többet.
2020. okt. 21. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, a te döntésed

csak megfelelő partnert találj erre

akár lány, akár fiú vagy!


csajok is tudnak bénázni és pasik is

2020. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. okt. 21. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.

Van olyan lány, akinek nagyon sokat jelent ez, van akinek semmit sem. Ezt neked kell eldönteni.

(Ne a gyéká válaszaival igazold magad, csináld úgy, ahogy neked jó. Van aki szerint k...va leszel, mások másképp ítélik meg. Az itt született véleményekre alapozz utoljára!!!!)

2020. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben akkor tenném, ha kifejezetten izgat a dolog


nekem is vannak elég "extrém" vágyaim, de tudom, hogy engem ez izgat

elsőre egy idegennel aki lehet önző, eléggé rányomhatja a bélyegét a dologra

2020. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ezt nem másoknak kell eldönteni helyetted, főleg nem egy rakat idegennek, de én például nem lettem volna képes egy teljesen random valakivel lefeküdni, kellett hozzá a kötődés, és biztos lehettem abban, hogy a barátom figyel rám, hogy mi jó és mi nem.
2020. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A te tested.

Szerintem totális hülyeség csak azért elveszíteni, hogy túl legyél rajta, de véleményem lehet, beleszólásom meg nem.

2020. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokrétű ez a kérdés, mivel van aki szerint a szüzesség egy kincs, és különleges partnerrel kell elveszíteni és van aki csak túlesne már ezen.


Én amondó vagyok, hogy a szüzesség egyik kategóriába se esik bele. Ha zavar, és szeretnél már túllenni rajta (és élvezni, hogy végre a tampon is rendesen felmegy), akkor nem érdemes tartogatnod.

Az, hogy megbánod-e azon múlik, hogy az utolsó pillanatban hogy fogsz viszonyulni a partneredhez és hogy ő mennyire lesz megértő.


Én őszintén azt javaslom, hogy ne tedd, mert bár biztos ezer férfi támadt már le üzenettel... olyan partnerrel érdemes az első aktust megélni, aki vigyáz rád. Ne legyen önző, és ha átvérzed a lepedőt, akkor melletted legyen amikor beáztatod egy lavórba.

És hidd el, bármennyire is vágysz rá... lehet, hogy amikor odakerülsz, és ott ülsz az ágyon a partnered mellett, meglehet, hogy semmi vonzalmat, semmi izgalmat nem érzel csak szabadulási vágyat vagy félelmet. Ha ezt pedig erőltetni, akkor egy életre traumatizálva leszel a szexualitástól.

2020. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye vagyok, de valahol az is benne van, hogy én sem nagyon szeretném ezt a lehetőséget kihagyni. Illetve, kicsit talán az is, hogy kíváncsi vagyok, mégsem akarna-e utána többet. Eléggé megszerettem a személyiségét.
2020. okt. 21. 20:15
 9/11 anonim válasza:
Nem fogod sajnos a szüzességeddel vagy a szexxel megfogni. Tedd ami jól esik de, attól még nem biztos, h utána akarni fog tőled többet. Sőt nem ez a jellemző a fiúkra..
2020. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed. De számolj azzal, hogy nem biztos, hogy utána jobban fogod érezni magad. Ismerek ilyen fiút, aki alkalmi kapcsoaltban veszítette el a szüzességét, de azóta még gátlásosabb lett. Ha csak azért akarnád az egészet, hogy megszabadulj a szüzességtől, vagy attól a címkétől, hogy szűz vagy, inkább ne tedd, mert rosszul fogod érezni magad utána. És az is igaz, hogy valószínűleg csak egy alkalomra leszel jó a srácnak. Vedd azt is figyelembe, hogy alkalmi kapcsolatban a partner nem feltétlenül olyan figyelmes, mint amennyire egy szűz lánnyal annak kell lenni.
2020. okt. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!