Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretői kapcsolat általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat általában hogy alakul ki?

Figyelt kérdés

Hol találnak egymásra a felek?

Csak mert nagyon érdekel ez a fajta felállás, de még nem találkoztam olyan házas nővel akit ilyen érdekelt volna.

Főleg ahhoz képest, hogy olyan sokan beszélnek erről a dologról, hogy nem is ritka az ilyen.



2020. okt. 21. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
én chaten beszéltem házas nővel, meg foglalt nőkkel is, hogy vevők lennének ilyen dolgokra (mondjuk nem csak sima szexről volt szó)
2020. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Közös hobbi által.Pont szerencséje volt,kihűlt a férjemmel a kapcsolatunk.
2020. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Én itt ismertem meg, és igen szerencséje volt hogy olyan volt a kapcsolatom..
2020. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely.
2020. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, érdekesen hangzanak a történetek.

Én is vevő lennék egy megbízható viszonyban, ahol nem muszáj részemről csak szexnek lennie, lehetne más romantikus programokat is kitalálni.

2020. okt. 21. 20:52
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
#5 azért vigyázz,ha szerető vagy,ne nyilvános helyen romantikázz.
2020. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz.
2020. okt. 21. 21:11
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen. Amikor elment mellettem a szemembe nézett, mosolygott. Amikor kettesben voltunk közel mentem hozzà, tartotta a szemkontaktust megcsókoltam, a többi jött magàtól. Egy évig tartott. A felesègemtöl 4 méterre volt az íróasztala, sokszor futottunk össze a konyhàban hàrmasban. Ilyenkor rá se mertem nèzni.

Az elején izgalmas volt, új érzések, a tiltott gyümölcs. A férje nagyon fèltèkeny volt rà, nyomkövetőt rakott a kocsiba, kemprogi a telefonon, stb.

Ha taliztunk a kocsi és telefon a plàza parkolóban.maradt, az en kocsimban dugtunk. Fèl év múlva màr inkább teher volt, lopott idők, hazudozás bujkálás.

2020. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahány szeretői kapcsolat annyiféle véget szokott érni az adott történet. Van olyan amikor komolyabbra fordul és mindkét fél elválik, meg olyan is amikor szétmennek és örihari, meg olyan is amikor szétmennek de emberileg képesek egymással kommunikálni. Nincs etalon, nincs sablon.

Ja amúgy a félrelépések 2/3-a munkahelyen történik? Miért? Nem, nem azért mert olyan izgató szexuálisan a munka, hanem azért mert heti 5 nap 8 órában (vagy több) a munkatársaiddal érintkezel a legtöbbet, ott alakul ki a személyes kapcsolat, szociális háló. Pont úgy mint anno a suliban - azzal lépsz kapcsolatra (ha mindkét fél nyitott rá) aki úgymond a "szemed előtt" van és kommunikálsz vele.

2020. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem viszony.hu-ról volt egyszer egy szeretőm. Nem egyszeri a netes ismerkedés de nem lehetetlen.. nekem több hónapos aktív keresést igényelt

27 F

2020. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!