Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretői kapcsolat általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat általában hogy alakul ki?

Figyelt kérdés

Hol találnak egymásra a felek?

Csak mert nagyon érdekel ez a fajta felállás, de még nem találkoztam olyan házas nővel akit ilyen érdekelt volna.

Főleg ahhoz képest, hogy olyan sokan beszélnek erről a dologról, hogy nem is ritka az ilyen.



2020. okt. 21. 20:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben nagyon sajnálom, hogy nem járok már iskolába és a munkahelyemen is inkább az 50 felettiek vannak.

(én 27 éves vagyok)

2020. okt. 21. 21:19
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretői kapcsolatba általában 35+ házas nők mennek bele, akik már gyerekkel, közös hitellel, etc. nem akarják felrúgni a házasságukat.

Fiatalon, kötöttségek nélkül nem nagyon szórakoznak ilyesmivel a nők, simán lecserélik a palit, ha nem megfelelő.


Egyébként meg én néhány éve még szingli koromban badoo-n találkoztam a legtöbb ilyen nővel, illetve a melóhelyeken.

2020. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit írsz 12-es. Elég egyértelmű a megközelítésed.
2020. okt. 21. 21:33
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
9: igen ahogy írod. Nálam is a munkahely...pont azért amit írsz...sehova se tudok menni anélkül hogy az ne lenne feltűnő. Az egyetlen ami nem feltűnő ha a munkahelyemen történik munkaidőben.
2020. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8: a feleséged is ott melózott és úgy kezdett ki veled? Nem buktatok le soha? Mi lett mikor vége lett? Felmondott? Vagy azóta is együtt dolgoztok?
2020. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe nem jutott volna a munkahelyemen. Ha valami gond akad akkor elég kellemetlen helyzet. Én azt mondom ha már szerető akkor kellő távolságra lakjon, hogy utána ne fussunk össze csak úgy.
2020. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hol érdemes erre partnert keresni egyébként, ha a munkahely, iskolai képzés nem adott?
2020. okt. 21. 22:17
 18/23 anonim ***** válasza:
Akár itt, vagy más oldalon ahol lehet ismerkedni.
2020. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

15

Àtment dolgozni másik céghez. Így kb még 2 hónapig talalkoztunk. Aztàn egy ottalvós meeting utàn szakítottunk, új cég, új szerető az új helyről.

2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az enyem pultos volt egy kocsmában. 38eves no ferjezett gyerek... ott csaptam neki a szelet s ott is jottunk ossze
2020. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!