Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti otthon titokban,szo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti otthon titokban,szoktatok meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha "véletlenül" úgy meglát valaki? Például a szomszéd férfi becsenget és kér valamit kölcsön a főzéshez.stb...

Írjatok történeteket ha van!



2020. okt. 22. 07:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Szoktam de nem lát meg senki akit nem akarok
2020. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
nem
2020. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező!Neked volt valami hasonló szitud?megtetszett a dolog? Mert ffi ként ha így nyitna ajtót egy lány nekem akkor izgalmas történet lenne belőle!😋😊De hallottam róla valóban volt akivel megesett ilyen😁
2020. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Most a 13 as akarja verni.Várja a sztorit! Lám,mire jó ez a Gyakori...
2020. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Semmi esetre sem csak megkérdeztem... miért jó nektek ha troll és bunkó beszólásokat tesztek ki??vagy homár vagy és neked az tetszene ha egy pali nyitna ajtót pucéran 🤣🤣 13-as voltam.....
2020. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Tudod...hülye kérdés,hülye válasz.A te válaszod is nevetséges mások számára, ahogy rácuppansz egy esetleges sztori reményében.
2020. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%
Igen, miután a barátnőmmel végeztünk a meztelen párnacsatával, mindig pizzafutárt hívunk, akinek pucéran nyitunk ajtót, és utána szétkenjük egymás mellén a paradicsomszószt, majd kéjesen nyögdécselve lenyalogatjuk :) Így képzeled az átlagos őszi délutánokat?
2020. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17 es. Nagyon álszent válasz volt, legalább is ez érződik ki belőle. Hajrá,csak így tovább, aztán ha majd jövőre jó idő lesz, csak nyakig begombolt ruhában menj majd a strandra is.
2020. okt. 22. 21:55
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Csomagosként előfordult, hogy ruhanélkül nyitottak ajtót.De ez nem a nőkre volt jellemző
2020. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szoktam meztelenkedni. Volt már olyan hogy egyik barátnőm átjött kávézni, pontosabban én hívtam hogy jöjjön át ha van kedve. Nem beszéltük meg hogy mikor jön pontosan, annyit mondott ha erre jár aznap akkor benéz. A barátom akkor 3 napig nem volt itthon mert messze dolgoztak és úgy jártak hogy 3 napot dolgoztak és 2 napot voltak itthon, de ez mindegy. Nyár volt, kegyetlen meleg csak meztelen lehetett kibírni. Szóval én teljesen megfeledkeztem magamról és amikor a barátnőm csöngetett a kaputelefonon hogy megjött én beengedtem és a bejárati ajtót kinyitottam egy kis résnyire hogy betudjon jönni. Persze magamra akartam kapni egy ruhát de valamiért ez lemaradt. A barátnőm hozta a párját is és úgy jöttek be a konyhába hogy ott álltam totál pucéran és a párjának hirtelen kikerekedtek a szemei. Mondanom sem kell mit kaptam érte, és mennyire égett a pofám, de így utólag már nevetek rajta.
2020. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!