Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék chatszexre NŐ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék chatszexre NŐ partnert? A nőket is ugyanúgy felizgatja mint a férfiakat? F/29

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön, kíváncsi vagyok, hogy általánosságban a nők is így vannak-e vele.

2020. okt. 22. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem jön be, kifejezetten idegesít, ha valaki azt várja, hogy cseten húzzam az agyát, kvázi fölöslegesen..

Jobb szeretem csinálni.

2020. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
eropolis
2020. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem röhejes és szánalmas.

Kisgyerekeknek, akik még nem látták közelről egy ellenkező nemű testét, azt mondom oké. Izgalmas felfedezés lehet.

De ezen túl nevetséges.

2020. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Golden Gate.hu / Europolis, és itt is :)
2020. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Extrémebb szex sztorikat szívesen olvasok én is. N
2020. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben szívesen voltam erotikus levelezésben, de már nincs kivel...
2020. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
6-os: miért lett vége? Miért nincs másik helyette?
2020. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Bárhol csak éppen arra készülj hogy 1:100 lesz legalább a nemek aránya, szóval bele kell húzni ha akarsz valamit. Ettől még a nők 99.99%-a le fog pattintani ha chatizélni akarsz velük, tényleg kevés van aki szereti, de azt meg nagyon ki kell fogni.

Ja és tanács... ha egy nőben tudsz annyi szimpátiát ébreszteni hogy camizére eljuss vele akkor negyed annyi energiával már az élő randiig is eljutnál vele. Furi, de így van. Sokkal hamarabb mennek el a nők - ha van szimpátia - egy élő randira, mint hogy kamerába letolják a bugyit. Élőben meg szerintem jobb :)

2020. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert nem kell.

6-os vagyok.

2020. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Unalmas, semmi izgató nincs benne, ahogyan a kölcsönös kamerás szexben sem, nekem.
2020. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!