Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál plugból szilikon vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál plugból szilikon vagy fém? És kicsi, vagy közepes?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a férjemmel a popsiszexet, beszereznénk néhány kelléket.

Sose volt még ott bent semmi, akkor elég a kicsi méret? Vagy egy kicsi és egy közepes?

És mi a különbség a fém és a szilikon között?


2020. okt. 22. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Teljesen extrém dolog az 5-6 orára bent hagyás, és felesleges is. Még teljesen érintetlen a popsid. Boven elég lesz neki, 1-2 ujjal valo ujjazás 15-20-30 percig, majd utána a plug. Esetleg ha nagyon ellazultál, azt érezni fogod te is, és a férjed is, ahogy ujjaz, akkor utána akár mehet be a farok is. De 5-6 orára benthagyni teljesen butaság.
2020. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A hosszabb időt nem mostanra gondoltam, hanem később, ha megtetszik a dolog :) láttam más kérdéseknél, hogy van, aki napközben is viseli, de ha azt mondjátok, hogy nem jó ötlet, hiszek nektek.
2020. okt. 22. 13:52
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elején semmiképp ne ilyenekkel kezdj, később meg úgyis érezni fogod hogy mit akarsz kipróbálni és mit nem.

Az itteni kérdéseket és válaszokat pedig nem árt fenntartással kezelni.

2020. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk fem van. Max ido amit bent volt az 3 ora. Be nem csuszik mint ahogy a tobbiek is irtak. Erzes eleinte furcsa de megszokhato.
2020. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaja, osztom elottem szolo véleményét. Nem kell itt mindent készpénznek venni. Már az is ritkaság, hogy ennyi és foleg normális választ kaptál. Szerintem ha már eléred a problémamentes és gyakori anál szintet, már az egy nagy hosszutávu cél teljesítése.
2020. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Bocs, de a fém melett az üveget is vedd számításba. Nejemnek van fém is, üveg is. Az üvegnek van egy olyan tulajdonsága, hogy felhelyezés után némi belátàst is biztosít. Ez ad némi plusz vizuálisan. Méret a közepes a jó, szerintem.


42F

2020. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!