Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokaknak van ilyesmi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak van ilyesmi hogy felváltva két ellentétes szerepre vágyik? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel jól megvagyunk, az esetek döntő többségében ki is egészítsük egymást teljesen. A kapcsolatunkban, és szex közben is ő dominánsabb általában, de csak finomabban legtöbbször. És szeretem is így, imádom ezt benne.


Viszont mivel engem mindigis nagyon izgatott a cuckold, egy éve megbeszéltük együtt hogy keres magának egy harmadik fix szexpartnert akivel néha majd elmegy szexelni kettesben, és nekem maximum pár képet küld. A cuckold miatt nekem izgató mind a tudat hogy más dugja őt és maga a kép is.


Tinderen akkor talált is magának valakit, akivel összejár néha már lassan egy éve.


Ez az egész nagyon felpezsdítette a szexuális kapcsolatunkat, nagyon izgató amikor egy hónapban egyszer 2-3 napig csak vele akar szexelni, emellett amikor ismét velem szexel, sokkal jobban kívánom őt.


És teljes mértékben egyensúlyban tudjuk tartani a dolgot, mivel tényleg egy honapban 2-3 nap az, amikor vele van és őt kívánja és ez így épp elég. Amióta meg van neki ő,mondjuk volt párszor egy egy szélsőséges eset amikor nagyon kívánta és még engem is meglepett hogy hirtelen őt választotta, de nem lett belőle semmi balhé csak fura volt de igy is nagyon elvezetes volt. A szelsoseges sztorikat maximum privatban irnam le.


Es a lenyeg az hogy ugye irtam hogy velem dominans a baratnom, viszont a pasival mikor van, vele eléggé alárendelt, és nagyon behódolós neki. Mondta a baratnom is, hogy legtobbszor a dominans szerepre vagyik amit velem él meg, de ritkán megkívánja ezt a szerepet is, főleg mikor őt kívánja, sőt magát az alárendelt szerepet már vele azonosítja, vagyis vele csak úgy tud szexelni.


Sokan vannak így hogy mindkét szerepre vágynak?


2020. okt. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Téged egyáltalán nem zavar hogy a másik tag levarja és alázza közben a nődet rendszeresen?
2020. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori, "Switch" a becses neve, keress rá a témára ha gondolod. Egyébként sztem tök jó, hoyg nem akarod a barátnődet kisajátítani és képes vagy neki teret adni. Több ilyen pasi kéne!
2020. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális mindkét eset. Legalább is nálam. Én is van hogy inkább alávetett akarok lenni de dominálni is szeretek. Mikor milyen a kedvem 😉


27/L

2020. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Álmodik a nyomor tesó! Elélveztél mire leírtad?
2020. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is ilyen vagyok és a barátnőm is ilyen.

Modnjuk én nem azonosítom a partnerrel a saját hangulatomat. Én tudok alárendelt és domináns is lenni ugyanazzal az emberrel.

Viszont nekem ez nem képezi a személyiségem részét, csupán szerepekként játszom vele a saját és a partnerem szórakozására.

2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!