Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működhet ez a hármas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a hármas?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Barátommal 3 év után különváltak útjaink kb 3 hónapja. Most pár napja újra beszélgetünk, átbeszéltük mi nem működött és miért stb és arra jutottunk, hogy mint pár nem vagyunk kompatibilisek egymassal. Viszont szóba került hogy mennyire jó volt a szex, és hogy összejárhatnánk így casualban...és valahogy szóba jött az is amiről sokat beszéltünk anno de sose csináltuk meg: hogy vegyünk be plusz egy főt. Ő most azt állítja hogy bár anno tiltakozott ellene, mivel már nem vagyunk együtt, jöhet még egy srác.


Most itt az a problémám, hogy elég szenvedős szakítás volt, elég friss is.. eleve az összejárkálós ötlet is megfontolandó, de mi a garancia rá hogy minden flottul menne pl ha egy másik srác csatlakozna?


Magyarul, működhet így egyáltalán? Sose volt meg részem edesharmasban, de valóban többször beszéltünk róla, mert ki szerettem volna próbálni, de ő ellene volt mert hogy nem osztozik rajtam. Attól tartok igazából hogy nem e kapna feltekenysegi rohamot még most is...


Másik meg, jó ötlet ezt olyannal csinálni akit ennyire jól ismersz és anno volt is köztetek valami (3 éves komoly kapcsolat)? A plusz egy nagy valószínűséggel egy barátom lenne (haver), de nem tudom mikre kell figyelni, vagy hogy ez így működőképes e egyáltalán.


Szoval tanácsokra nyitott vagyok, leginkább olyanoktól akiknek van tapasztalata. Köszönöm szépen!



2020. okt. 24. 01:23
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha nem lenne egyértelmű, lány vagyok.:D
2020. okt. 24. 01:23
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha hármasban akarsz benne lenni legyél, de ne az ex paliddal.

Szerintem hülye ötlet.

Lehet szeret még, és csak még játszás, ez a "tök jó lenne a hármas"

Neki ki lenne benne a jó?

Nyilván nem biszex, akkor miért élvezné, hogy azzal akivel nem is olyan rég "fájdalmasan" szakított, látna 1 másik kolbászt?

Hülyeség, csak a közeledben akarja még tudni magát.

És az én véleményem, hogy nem lenne ez öl, na jó buli neked.

F/34

2020. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem vallad be.
2020. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát figyelj, az emberek különbözőek. Én tudnám ezt kezelni magamban és nem kapnék féltékenységi rohamot, de kétlem hogy minden férfi ilyen lenne mint én.

Neked kell ismerned a volt barátodat, hogy milyen, mennyire féltékeny, mennyire átgondoltan mond ki dolgokat.

Valószínűleg sokan azt fogják mondani, hogy ez nem egy jó ötlet, de igazából ők sem ismerik a barátodat.

Én azon a véleményen vagyok, hogyha nem kap féltékenységi rohamot és tudja ezt kezelni, akkor jobb élmény lehet mintha idegenekkel csinálod és pontosan azért mert vannak/voltak érzések is és ismeritek egymást.

2020. okt. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár férfi tagja,általában féltékeny egy fiú barátra. Ráadásul félsz a féltékenységi rohamától. Ami lássuk be hogy igen csak esélyes,már csak a nehézkes szakítás miatt is.

Ergo Ne hármasozz ilyen paraméterekkel.

2020. okt. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

En is kicsit vonakodtam a

+1 pasitol, de igy par honap tavlatabol nagyon beadnek egy harmast az excsajommal, szivesen megb@$znam valakivel... szerintem probaljatok ki, max nem jon be annyira, de egy kis izgalom es valtozatossag legalabb ;)

2020. okt. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekel a hármas próbáld ki,de én helyedbe nem a volt pasimmal tenném meg.
2020. okt. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!