Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hazudtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hazudtatok már nőnek annak a reményében, hogy annak a hatására több eséllyel fog lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Pontosítok: nem a konkrét vaginális közösülésen van a hangsúly, az is számít, ha mondjuk szopást, anált vagy bármi egyebet szerettetek volna kieszközölni. És teljesen mindegy, hogy milyen fajsúlya volt a kamunak, lehet aprócska ferdítés is akár.

Aki szeretne, az adhat kifejtős választ, de direkt azért indítok szavazást, hogy senki ne tartson attól, hogy valaki majd beleáll/lepontozza.



2020. okt. 26. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Pedig hazugsággal lett volna esélyem párszor, de jobban szeretek őszinte lenni. Nem hazudok másnak azért, hogy szexet kapjak tőle, ha kiderülne a hazugság, azzal nagyon meg lehet bántani a lányokat és én ezt nem szeretem. A sok kamugép miatt vannak lenézve az őszinte férfiak.

24F

2020. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Fiatalon eléggé. Nem voltam tisztában a felelőség válalásával és csak sexelni akartam. Nem működik ha komolyabbat szeretnél egy nővel..
2020. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen, egy laza estén buliban mivel tudtam hogy kedveli a latinamerikai és a spanyol kultúrát de a nyelvet nem beszéli és én régebben tanultam azt mondtam hogy a szüleim latinok de én már elfelejtettem a nyelvet.
2020. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen elcsépelt az aki hazudik azért, mert sexelni akar. Eszembe sem jutna ilyen. Az ilyen férfiak rombolják le a nőkben azt a képet amiben sokan már nem is reménykednek vagy egyáltalán nem hisznek..
2020. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt amúgy meg tudom erősíteni nőként.
2020. okt. 26. 20:12
 16/17 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki igyekszik a szebbik arcát mutatni vagyis valójában hazudik. A nők a ruházattal, fodrásszal, melltartóval, sminkkel, a pasik testtartással, szavakkal, vagy tények elhallgatásával.
2020. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor ha derékban szűk felsőt vennék fel az első randinkra, az ugyanaz alá a megítélés alá esne nálad, mintha mondjuk azt mondanám, hogy szingli vagyok, később meg kiderülne, hogy házas?
2020. okt. 30. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!