Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tönkretették a nőgyógyászok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretették a nőgyógyászok a szexuális életem, valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
1 éve folyamatos folyásom van és viszket belül a hüvelyem. STD a páromnak és nekem is negatív lett. Kenettenyésztésemen bakteriális vaginiózist állapítottak meg, hol kúpot, hogy krémet, hol antibiotikumot kaptam rá (eddig 7 nőgyógyásznál jártam). Kikezelés utáni kontrollon nem talátak semmit a kenetben, de a probléma változatlanul fennáll (viszketés, folyás) Ameddig tart a kezelés nem lehet szexelni. Előtte napi 2-szer szexeltünk általában. Az elmúlt egy évben könnyebb felsorolnom azokat a napokat, amikor lehetett, mint mikor nem. Pedig ugyanúgy kívánom, a poklok poklát élem meg. Életmódot is váltottam, semmi cukor, fehérliszt, természetes mosószereket használok, nem illatosított a wc papírom sem már.

#szex #fertőzés #szextilalom
2020. okt. 26. 18:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekem is sokszor sebesedik. Voltam 3 pontos vizsgálaton is, minden értékem tökéletes. Írtam, hogy az étrendemen is változtattam. Sportolni minden nap járok, a párom személyi edző, csodálom a türelmét.
2020. okt. 26. 20:52
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
hol ilyen gyógyszer, hol olyan gyógyszer, valószínűleg teljesen haza van vágva a megfelelő baktérium flóra, és ph érték... állj le egy időre mindennel,és fürdésnél se használlj semmi mást, csak tiszta csapvízet, esetleg fürdősót.
2020. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
és 1 -2 nap alatt ne várj csodát.
2020. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elvileg huvelyflora visszaallitasara kezeles utan erdemes tablettat hasznalni helyileg (huvelytabletta mindenfele josaggal benne).
2020. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Nos igen... ez a kaukázusi kefír, meg probiotikum evés... ez ilyen nőklapja szintű baromság...

Sajnos a puncibajokról sokat nem tudok, de az ekcémákról anál sokkal többet sajnos... és ha dokik nem találnak semmit, akkor bizony itt valami baktérium flóra, ph-érték, bőrirritációs esetleg ekcémás kórképpel állunk szemben...

Nos ha eszed azt a probiotikumot, akkor az a szád-nyelőcső-gyomor-bélrendszer-végbél-wc utat járja be... vajmi kevés de még annyi sem jut el belőle a puncidba... ellenben a bélflórád már biztosan tökéletes állapotban van... de a puncidba csak tömöd a gyógyszert... gondolom mosod is ezerrel tusfürdővel, szappannal, mindent megteszel, hogy "tiszta" legyen... de sajnos ezekkel semmi esélyt nem adsz a regenerációra...

Ráadásul ha ekcéma, az a stressztől is kijöhet, akár attól a stresztől is,m amit eleve az ekcéma okoz... így aztán egy ördögi kör alakul ki...

Szóval igen, vannak olyan készítmények, melyek helyileg állítják helyre a baktérium flórát, ph-értéket, ezekkel próbálkozz, és a tiszta vízzel... semmi vegyszer.

És mégegyszer, hiába "eszed" a probiotikumot, az akkor nem oda megy.

2020. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 2 évig kínlódtam, csak gombás fertőzéssel. Szintúgy nekem is sebesedett folyamatosan. Egy idő után már a szervezetem hozzá szokott, de szerencsére amióta viszonylag stresszmentesen élek azóta csak nagyon ritkán jön ki. De azért követem a bejegyzést, hátha kapunk okos választ. Sajnos a mi szexuális életünket végleg tönkrevágta, azóta se akar a barátom szexelni.
2020. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként amit egy korabbi hozzaszolo irt az nem butasag. Nekem ekcemara hajlamos szaraz szupererzekeny borom van. Folyamatos ego erzesem volt szex kozben, sok mindenre fogtam de kozben rajottam hogy a fo problemat a fogamzásgátlo modszerek jelentik. Mind a latexgumi, huvelygyuru irritalta a huvelyem ugyanigy szinte az osszes fajta sikosito. Gyógyszer mellett meg nulla libido es könnyebb elkapni fertozeseket. Ha egyszer kikeveredsz ebbol takan ezt vizsgald felul addig meg kezeles meg huvelyflora visszaallitas. Illetve van egy olyan szuper krem ami jo fajdalom es egyeb kellemetlen tunetek csillapitasara, idokozben lehet hasznalni ha egyebkent bv-d van mert az nem terjed csak rad hat lokalisan. Nem tudom h ide be lehet-e irni a nevet. En kulfoldon be tudom szerezni asszem Mora csak rendelni lehet.
2020. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Azért ebbe több furcsaság is van.


A pàrodat kezelték??

Nem ő fertőz vissza?

Mivel védekeztek?

Higiénia rendben van?

Minek voltàl 1 év alatt 7 orvosnàl?

Betartottad a kezelés alatti teljes megvonàst??

Semmi nyúlka piszka nem volt?



Az pedig tévedés hogy az orvos cseszi el a te szexuális életedet.

2020. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem a huvelyfloravisszaallito zsele/kapszula jott be.
2020. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!