Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A koronavírus tönkretette a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírus tönkretette a kapcsolatunkat? (Részletek lent) 27F - 29F

Figyelt kérdés
A pasim állandóan csak a vírusról tud beszélni, midnen reggel azzal nyit h hányan haltak meg , semmi nem tudja megnyugtatni. Bármilyen beszédtémát képes a vírusra terelni. 0-24 ben takarít, ami rendben van, de túlzásba visz mindent. Ne legyünk álszentek mindenki kijárt a korlátozások előtt ezért-azért, de ő február óta még az udvarra se tette ki a lábát. Elegem van hogy midnig én intézzek mindent ,bevásárlás stb ,miközben már-már búvárruhába öltöztet...Már azt tervezem , hogy felpofozom és kirángatom a lakásból és végighúzom a hajánál fogva a blahán. Mit tegyek mégis?

2020. máj. 31. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Igen a média bolondot csinál egy két eberkéből.

Kamu virus ez hodd el

2020. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább párkapcsolati témakör.
2020. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én azt gondolom ha Olaszországban laknál és nem lett volna mondjuk szerencsénk itthon a vírus kapcsán akkor máshogy látnád azt az "aggódást" ami van. Szerintem érthető ha komolyan veszi. Jót akar neked. Ha bajod van amúgy akkor ülj le és beszélj vele róla. KOMMUNIKÁCIÓ!
2020. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk Öcsém ilyen.

Mondjuk előtte sem nagyon vette ki a részét a bevásárlásból,de azóta még a dohányboltba is én megyek el neki,úgy,hogy én nem cigizek.


Szerinte mivel én amúgy is sportolok,nem halnék bele,ő viszont kocka,így a veszélyeztetett csoportba tartozik:D


Minden reggel fél óra mire elmosogat mindent,tányér,pohár,evőeszközök,mire elkezd enni.


Ha valamilyen kajához hozzá nyúlok(megmosom előtte a kezemet),akkor ő már abból nem eszik.


31/f m

2020. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 ! EMBER !100x próbáltam megbeszélni , de meggyőzhetetlen , nem enged semmiből. Csak annyi kéne h kezelje helyén higgadtan a dolgokat. Nem kell állandóan csak erről beszélni. És azzal akar jót hogy mindig engem küld el minden szarságért? A közös kockézatviselésről hallani se akar.
2020. máj. 31. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a racionalitást ebben a dologban is meg kellene tartani.


A pánikolás, és az eszeveszett fertőtlenítgetés nem vezet sehova. Teljesen úgysem fogja tudni kivédeni senki. Nem lehet 0-24-ben állandóan kézfertőtleníteni sem, mert elpusztulnak a saját jó baktériumaink is, amivel többet ártunk mint használunk.


Elég fura, hogy csak te csinálsz mindent. Ezt maximum akkor érteném meg, hogyha lenne valamilyen egészégügyi baja, ami miatt veszélyes lenne rá.

Mondjuk még ebben az esetben sem fogadnám el, hogy csak ez legyen a téma.

Illetve nem tudom hogy milyen személyiség, vannak-e pszichológiai problémái, de most azért az kiderült, hogy elég paranoid.


Sajnos ebben nem tudunk szerintem segíteni, ezt neked kell tudni eldönteni, hogy szeretnél-e együtt maradni így a továbbiakban vele vagy sem.

2020. jún. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

És meddig kívánkozik így élni a kedves barátod?

Csakmert ez a vírus most már életünk részévé fog válni, örökké pedig nem élhet így. Ezt kéne vele megértetni, hogy anno mikor felfedezték az influenzát, akkor is ugyanez a procedúra ment végig (nagyjából), ma meg már rá se legyintünk.

2020. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 jó kérdés ! Ma levágtam a haját, mert ugye 2 hónapja fodrászhoz se jár , és direkt elbasztam neki , hátha ez kizökkenti az ittlétből. De egy kis duzzogás után azt mondta hogy legalább nem látja senki... ez se jött össze.
2020. jún. 1. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 régebben nem volt az ilyesmi jellemző rá
2020. jún. 1. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Azok a "boldog" vírus idők... :D


Remélem a barátodban tudatosult azóta, hogy attól, hogy te csináltál mindent, még elég változatos módon tudtad bevinni a vírust.


Egyrészt a maszk sose 100%, másrészt gondolom nem volt sterilizálva a kaja sem, vagy a postai levelek, stb... :D


Egyébként ha nem rúgták ki, melyik az a munkahely, ahol fél évig is otthon dekkolhat? :D



Végül bízok benne hogy a vakcinálás után megnyugodott a párod ;)

jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!