Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nagyon prűd barátnője van? Lehetséges hogy megváltozzon kicsit?

Figyelt kérdés
barátnőm szereti a szexet és élvezi is, de egy csomó dologban nagyon maradi. nem akar lesz * pni és a maszturbálást is elítéli. azt mondja ő még sose maszturbált és nekem is megtiltotta. sose vesz fel szexi dolgokat csak hosszú szoknyákat meg ilyesmit.
2020. okt. 26. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről a barátom exe jut eszembe. A csajszi nagyon vallásos volt, jó ha havi egyszer szexeltek. De akkor is úgy, hogy egy hosszú beszélgetést kellett folytassanak arról, hogy ez mennyire nem jó dolog, és Isten elítéli őket.

A barátom szerint az a szint volt, hogy jó, ha a pólót levehette a csajról. Szex után pedig semmi bújás, egyből öltözés. Egyszer vett neki a barátom egy szexi szettet (tanga, combfix és egy szexi bugyi) mire a csaj kiakadt, hogy mennyire perverz dolog ez, és nem hiszi el, hogy valakinek ilyen "beteg" vágyai vannak.


Másfél év után szakítottak, de nagyban közrejátszott, hogy emberileg se passzoltak, tehát nem lehet csak a szexre fogni. A barátom állítása szerint a csaj élvezte a nyalást, de a szexet nem - szopni pláne nem akart.


Én nőként azt mondom menekülj az ilyen emberektől. Bár nem írtad milyen gyakran csináljátok, de ha tényleg vészes, és többre van igényed - amit nagyon nem akar megtenni, erőltetni meg nem szabad - akkor szakítsatok.

2020. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok prűd, nő vagyok, en azt látom hogy fiatal lányok (ha kikerülnek a környezeti hatás alól ami beléjük nevelte ezt) változhatnak, de felnőtt nőknél ez nem valószínű.

Az se biztos hogyha levedli a prűdséget szeretni fogja az orált.

2020. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ha nem vagyok prűd, minek jönnék össze ilyen nővel?
2020. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az van h a szex nem olyan ritka és igényli. Az természetes szerinte, de pl. az orál megalázó. A maszturbálás meg tilos. Így nevelték.
2020. okt. 26. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megszoptad.
2020. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, ebben szerintem nem fog változni, ha a szexet szereti.

Ha fontos neked az orál meg a maszturbálás akkor engedd el, ő meg talál majd maganak egy hasonló gondolkodású fiút vagy valakit aki becsapja (sajnos utóbbiból akad több).

Remélem mindketten találtok valakit akivel összepasszoltok.

2020. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy maradj férfi, ne ő irényítson, inkább Te próbáld élvezetessé tenni ezeket a dolgokat számára. De ne legyen olyan, hogy "megtilt" valamit
2020. okt. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!