Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fiú megharagszik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú megharagszik, ha egy lány nem cuppantja le őt az új kocsijában?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és van egy fiúbarátom, csak barát, aki most vett BMW-t használtan és kivitt kocsikázni. Tudtam mit akar tőlem, mert megis álltunk egy elhagyatott helyen, de nem adtam meg neki és most vissza sem ír Messengeren. Tetszik az autó és a pasi sem csúnya, de nem vagyok ri..nc 😑 Csak szerelem és bizalom után vagyok képes lefeküdni valakivel.


Miért ilyenek a fiúk?? 😑



2020. okt. 27. 08:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
BME 😄😄😄
2020. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ilyen. Nem vártam el soha, hogy kocsi miatt vagy hasonló dolog miatt leszopjanak.

Ha akarja a hölgy akkor oké, de semmit nem erőltetek rá. Amúgy is egy öreg szarom van😆

2020. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám fia is abban a hitben leledzett, hogy az új autó miatt majd ragadnak rá a nők. Alaposan benézte, még +20 évig nem sikerült senkit összeszednie a vásárlás után. Akit meg sikerült neki 2 évtized után, azt meg krvára nem érdekelte az autó. Hiába na, semmit nem ér, ha nincs mellette más vonzó is, ami értékelhető lenne egy normális nő számára. A számító, anyagias, felszínes, hülye libákat most hagyjuk.
2020. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátod faroknövelőnek vette a BMW-t. Szerintem önbizalomhiányos, ha csajozásról van szó. Sok csaj bukik az ilyen faroknövelő kocsikkal mászkáló csávókra, és megteszik nekik, amit kérnek. Te nem álltál be ebbe a sorba, jól tetted. A srác még barátnak is kevés, ha az eset után azért nem áll szóba veled, mert nem szoptad le az "új", 20 éves kocsijában. A helyedben, mint barátot is a futottak még kategóriába tenném.
2020. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#13 És a kocsid milyen? 🤣
2020. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

" Tudtam mit akar tőlem, mert megis álltunk egy elhagyatott helyen, "

Itt van a baj hogy tudtad mit akar és mégis kimentél vele.

2020. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
17-es: először nem tudtam csak hívott kimegyek-e vele autózni este. Aztán mikor megálltunk ott és full sötétben meg elkezdte a lábam simogatni nagyon megijedtem és megkérdezte nem-e akarom lecuppantani. Ő barátom és nem gondoltam volna ilyesmire képes. Igaz mondtam hogy nem szeretném és hazahozott, de nagyon féltem és nem vicces 😑
2020. okt. 27. 11:16
 18/23 anonim ***** válasza:
A "kocsikázás" a "filmezés" szinonímája. Vagy a kávézásé (valamelyikőtöknél). Én is naiv vagyok, de nálad még bájos ennyi idősen, nálam már nem,közel 2x annyival🙄😂
2020. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15# egy 1991-es nissan Primera GT sr20 és egy 1995 seat Toledo 1.9 ti😆
2020. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megnyugtatlak, a fiúk nem ilyenek. Az agyatlan kanmajmok igen. Aki képes rád megsértődni, mert nem cumiztad le csak azért, mert elvitt kocsikázni, az nem barát. Egy barát nem használ szexuális segédeszköznek, mert embernek tekint. Ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, szerintem jól jársz.
2020. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!