Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal közel 3 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal közel 3 éve vagyunk együtt, viszont nagyon " hisztis. Nagyon rámkapott. Könnyedén megharagszik. Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ültesd le ,dumálj a srác anyával, hogy ennek így jó vége nem lesz, változtasson... Ha ne makkor pápá ;)

Aztán ismerkedhetünk utána :)

22/F

2013. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan emberrel akit idegesit a személyed?
2013. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerelem vak.... nagyon vak...Én nagyon jó szívű vagyok,és mindent megteszek érte....Első barátom 19 éves vagyok.Sose csaptam be vagy vertem át..Ő meg így viselkedik.Rosszabb mint egy nő.De amúgy ha ő tesz valamit azt meg kell bocsátani....És el van intézve egy: "Bocsi szerelmem"-mel.:S Kivagyok :( :'(
2013. ápr. 11. 20:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Volt egy pontosan ilyen kapcsolatom, ahol nekem mindent meg kellett érteni, ő semmit nem fogadott el...

Végül megcsalt és még neki állt feljebb...

Igen a szerelem vak. Én mindent megtettem érte, pedig idő közben is volt ,hogy nagyon csúnyán viselkedett :/ Túl nagy a szívem, ez a baj és ezt már kihasználták páran...

Átérzem a dolgot. Tapasztalat: hosszú távon még jobban megőrülsz, mikor elveszíted pokolian fáj mert szereted és túl nagy a szíved, de idővel ez jobb lesz. Pont ezt éltem át...

2013. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Húúhhhh... Hát valahogy így.......Elég gáz,mert első barátom,imádom.De a viselkedése hagyjuk...Azon megsértődött hogy elaludtam,és nem válaszoltam neki.Kerestem egésznap,és semmi...Telefonra se ,sms-re se.....Facen is írtam.És ott volt a Látta és kis pipa jelzés....:( Szerintetek?:(((
2013. ápr. 11. 20:51
 6/16 anonim ***** válasza:

En is hisztis vagyok, de nekem az elmulasztja, ha a csaj ennek ellenére is kedves velem, hizeleg. Ekkor hamar elszégyellem magam, és abba hagyom a hisztit. Sőt erősődik bennem a lány íránti szerelem.

Szerintem te is próbáj vele minél kedvesebb lenni amikor hisztizik, hátha akkor abba hagyja, ha nem akkkor komojabban beszélj el erről amikor normálisabb hangulatban van.

22f

2013. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz......Kedvesebbnél kedvesebb vagyok.Ma írtam 3 sms-t.és milliószor hívtam.Sőőt amikor Ő neki van valami baja,majd kinyalom a seggét...Sose haragszok meg rá...De már az idegesít hogy ilyen hülyének néz....:( Tehetek én bármit.Amúgy én is ilyen vagyok.Elkezdenek kedveskedni Nekem,vagy hízelegni egyből vége a dühnek.Engem már nem szeretnek :(((
2013. ápr. 11. 20:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Első és negyedik vagyok! Nálam is volt pont ilyen alvós sztori.

Szintén első barátnőm volt. Pokoli volt amikor elhagyott, de tudom, hogy így jobb, és idővel jobb lett. Beszélj vele, ha nem változik akkor ennyi...

2013. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engedem bakker hogy a számba csináljon.Magamra kappattam.Mint egy hisztis pics@.... Hát egésznap kerestem,És semmi...Most még mit tehetnék.Az alvás meg emberi dolog.Ezért nem haragszunk arra,akit szeretünk..Én így vagyok vele.Ezek szerint Ő nem szeret vagy nála nem így van.Meg van nélkülem....:( :S
2013. ápr. 11. 21:00
 10/16 psb válasza:
Én ugy gondolom, mikor nem hisztis , ülj le vele és őszintén beszéld meg vele hogy ez neked így nem a legjobb. Ha megharagszik hagyd rá, igaz nehéz, vagy kezd el utánozni egy poénnal elsütni a dolgot. Nem kell mindent véresen komolyan venni neked sem!
2013. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!