Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor szűz pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor szűz pasit avattatok fel, ti is elélveztetek szex közben (vagy előtte, utána)?

Figyelt kérdés

Hogy történt a szex és milyen volt?

Hányszor élveztetek el és hányszor a pasi?

Hányadik partneretek volt?

Hány évesek voltatok és mennyi a pasi?


Ha több szűzzel is voltatok, azt is írjátok.



2019. szept. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban hétvégére bent maradtunk, a fiúnak szerelmi bánata volt. Megvívasztaltam. A fiú 16, én 17.
2019. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Durván 3 perc alatt faroktól nem tudok el élvezni ennyire még nem maxoltam ki az érzékeket hogy ennyi elég legyen
2019. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ui. Ne haragudj Nem dokumentálom az életemet nem vezetek listát és nem írok szösszenetet hogy mi hogyan történt szóval a többi kérdésre nem tudok válaszolni

A srác 1x ment el utána elaludt én egyszer sem

2019. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Szűz nyomi srácoknak nem adok esélyt. Bocsi
2019. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a szex egy romantikus este lezárásaként volt

elsőre a srác már az oráltól 2 perc után elsült, de szerencsére hamar készen állt az újabbra miután orálisan kényeztetett

ő a második partnerem én 17 voltam ő 16 :D

2019. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én srác vagyok, de első alkalommal szájba vettek, idegességtől nem tudtam elmenni, de baromi jó volt. Következő alkalommal sor került a főételre is, kb 10 perc alatt megevett a lány kenyér nélkül, második kör tovább tartott valamivel kb duplája talán. A lány szextől nem ment el, de nyalni megtanított. Aztán combján aludtam egy jót. Remélem segített.
2019. szept. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

amikor én elveszítettem a szüzességem (srác vagyok) utána mondtam a csajnak, hogy nekem ez volt az első, és nem hitte el...később sem, mindig azt hitte szivatom :D


a csaj nem ment el amúgy, a menet kb 10 perc volt, és én is elég nehezen tudtam elmenni, mert valahogy sokkal intenzívebb érzésre számítottam egy puncitól....előtte ugye csak a markomhoz szoktam


én 19 voltam ekkor (ezt se hitte el soha senki hogy akkor veszítettem el, pedig de) a csaj 17, de ő már nem volt szűz


nekem a csaj volt az első, neki én asszem 4-5. partnere voltam...


sátorban történt

2022. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!