Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka lányok ha velem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka lányok ha velem egy lány sem foglalkozik? Mit éreznek rajtam a lányok?

Figyelt kérdés

Volt már több lány akivel a neten ismerkedtem, és találkoztam is de nem lett második találkozó.

Nagyon gáznak érzem hogy engem egy lány sem akar megismerni.

Még sosem volt barátnőm pedig már a korom miatt eléggé el vagyok késve. Meg olyan rossz érzés hogy másoknak már jóval fiatalabban is volt.


Mi az oka hogyha egy fiút ennyire elkerültök?


2020. okt. 28. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre így ismeretlenül senki sem tud majd megfelelő választ adni.

Vagy a külső vagy a belső tulajdonságokkal van probléma. Ha láttak képet rólad a találkozó előtt, akkor nem a kinézet a gond.

Tudtatok beszélgetni? Volt közös témátok? Vagy sok volt a kínos csend?

Sok minden lehet a háttérben. Hány éves vagy amúgy?

2020. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, ha legalább egy pár konkrétumot írsz, sokkal könnyebben írhatunk választ
2020. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez minimum egy kis ismerkedésre lenne szükség, hogy ezt meg tudjuk mondani neked, mert mikor ott vagy élesben, nem hiszem, hogy őszintén elmondanák neked, mi az, ami miatt nem szeretnének jobban megismerni, kapcsolatot létesíteni. Tipikus nem akarnak megbántani szindróma,pedig néha az igazsággal többet tehetnénk egymásért.
2020. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!