Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szoktak e a pasijuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak e a pasijuk jelenlétében nagyra nyitott szájjal ásítani? Mit gondoltok arról, ha egy pasinak ez a fétise?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktam ilyet. Ennyi idő után már régen túl vagyunk azon hogy mit illik mások társaságában meg mit nem.

Akkor is ugyanúgy csinálnám ha ez lenne a fétise. Nem igazán érdekelne.

2020. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Előbb merek nagyokat ásítani mint fingani. Szerencsére a jelenlegi párkapcsolatomban az utóbbi teljesen ki tud bontakozni és egy “ki tud nagyobbat” verseny alakul ki :D

(Igen, lány vagyok, és undorító :D)

2020. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányok,nők nagy része így szokott ásítani.Ha szép ápolt a szájürege,nincs ezzel semmi gond!A fiúk szerint ez izgató.
2020. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam. Nem gondoltam h már ez is fétist alakít ki a pasiból.
2020. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!