Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen úgy szexelni amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy szexelni amikor megvan a vérzés ? Még sosem csinàltam úgy de a mostani pàrom szeretné

Figyelt kérdés

Mire figyeljek oda ?

Kérem akinek van tapasztalata


2020. okt. 29. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Terítsetek magatok alá vmi ruhát, mrt véres lesz az ágynemű. Szex előtt és után alapos fürdés mindkettőtöknek. Mi is szoktunk ilynkor szexelni, tök jó.
2020. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
véres
2020. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az elso irt. En elso napon meg negyediken szoktam általában
2020. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
84%
A fertőzésveszély nagyobb, de nyugodtan....
2020. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaposan tisztálkodnak, nem lesz semmi fertőzés. Mi már sokszor csináltuk.
2020. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És te is szeretnéd? Vagy csak a párod kedvében akarsz járni. Nem hiszem, hogy ne lehetne kibírni pár napot. Ráadásul jóval nagyobb a fertőzésveszély.
2020. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát, annyiból nekem fura, hogy mikor spontán szex van akkor gyorsan elkell intézni, hogy a tampont eltávolítsam :D olyankor mindig megkérem, hogy picit forduljon el és a tampont belerakom egy zsepibe, szex után pedig kidobom. Ennyi része "kínos" nekem, de amúgy semmi extra. Én nem vagyok túlságosan vérzős típus, tehát nincs maszatolás az ágyon stb. Utána egy fürdést mindenképpen kell tolni mindkettőtöknek. Mi is szoktunk szexelni mikor megvan, ha meg nagyon nagyon görcsölök, mert olyan is van, akkor max lesz*pom.

22L

2020. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7es vagyok, lehagytam, hogy 4 éve együtt.

6-os, kilehet bírni pár napot, de az nem opció, hogy a lány is kívánja? :) én sokkal jobban kívánom mensi alatt, mint amúgy.

2020. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy is szűk vagyok, a menstruáció ideje alatt meg is duzzad a hüvely.

Mi 2x csináltuk, nem volt túl jó.

2020. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sikamlós, sokkal inkább, mint nélküle. De óvatosan, mert érzékeny ilyenkor, lejjebb van esve a méh vagy mi a picsa. 32F

Törölközőt.

2020. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!