Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből bajunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bajunk?

Figyelt kérdés

Testi kapcsolatba kerültem az egyik professzorommal. Nem a jegyek miatt, eddig is jól ment a tárgy csak szimplán vonzódunk egymáshoz.

Már többször voltam nála, ő is nálam, ha véletlenül kiderülne lehet bajunk belőle?



2020. okt. 29. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az oktatódat ki is rúghatják emiatt.
2020. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

60 éves öreg ember kell neked?😯😯

Hány éves vagy te?

2020. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, amíg titokban tudjátok tartani.
2020. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én járok egyetemre, volt ilyen. A tanárt nem rúgták ki, sőt, mostmár a felesége(akkori diák) is itt tanít. Szerintem ez függ a tanár befolyásosságától is. De igen, simán kirúghatják és téged is.
2020. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tanár 34 éves én 22 drága 2. válaszoló. Probléma?
2020. okt. 29. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, ha korrektek vagytok egymással és nem fecseged ki Te sem és ő sem senkinek, akkor nem. :)

Szerintem van ilyen simán, sőt, nekem is anno a töri tanárom gimiben még egy jó pár évfolyammal előttem találtam meg élete párját, aki a felesége és a gyermeke anyja azóta is. Gondolom akkor még titkolták, megvárták a suli végét és ennyi. Bár ha jól értettem nálatok csak testi kapcs van, szóval óvatosan.

2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmilyen erkölcsi probléma.

Más kérdés, hogy adott esetben tényleg kirúghatják őt vagy téged is. Úgyhogy vigyázzatok, hogy semmiképp ne derüljön ki.

Egyébként voltam hasonló helyzetben, nem annyira könnyű titokban tartani az ilyesmit.

2020. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Pozícióval való visszaélés, hatalmi fölényben elkövetett nemi erőszak"

Hiába egyeztél bele, bármikor feljelentheti egy ismerősöd, hogy megerőszakolt téged. Hiába mondod, hogy "beleegyeztem" mert a hatmi pozíció miatt jogilag nem egyezhetsz bele.

Szóval titokban vagy sehogy.

2020. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy 22 éves lányka 60 éves tanárra hajtott
2020. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Amíg tart neked órát addig lapítsatok. Utána már úgy tudom senkit nem érdekel.
2020. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!