Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet valami komolyabb bajunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami komolyabb bajunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas benne, a google meg sokat mond.

Ha én se és a párom se rendelkezik semmilyen fertozessel(HIV), és nem hasznalunk gumit (sose), akkor lehet belole komolyabb baj ami gyogyithattalan? Persze fertozes lehet de az gyogyithato.

Nem jarunk felre és ketten vagyunk. (semmilyen harmas vagy egyebek).



2018. nov. 12. 15:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*gyogyithatatlan,

Illetve mindig alapos a higiénia, de ettol lehet tripper vagy hasonlok de az nem veszélyes úgy nézve.

2018. nov. 12. 15:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten tuti egészségesek vagytok akkor természetesen semmilyen nemi úton terjedő fertőzést nem tudtok egymásnak átadni.

Viszont ez csak akkor biztos, ha mindketten egy komplett STD szűrésen vesztek részt.


Más fertőzéseknek viszont van esélye.. Pl herpesz, hpv, széklet okozta bakteriális fertőzések, de ezek egy kapcsolat természetes velejárói :)

2018. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A többi adott persze, mindegy milyen tiszta illetve illatos tudom hogy bakteriuomak vannak, de mindketten voltunk szuresen es negativ.

Az eleg nem?

2018. nov. 12. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha HIV szűrésen voltatok és az negatív akkor az azt jelenti, hogy 1 hónappal a szűrés előtt mindketten negatívak voltatok. Tehát, ha az ablakperióduson belül nem voltatok senkivel akkor a HIV-et kizárhatjuk.


Viszont az STD szűrés nem csak a hiv re vonatkozik hanem az összes többi betegségre is, (szifilisz, tripper, chlamydia, hcv, hcb, trichomonas) ezeket nyilván a hiv teszt nem fogja kimutatni.

2018. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!!!
2018. nov. 12. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan betegségek amik átadhatóak szexuálisan, de nem annyira az a gyakori, pl a hepatitisz (máj gyulladás). Egyik fél megszerzi valamilyen szennyezett étellel vagy akármi és a szex útján a másik is megkapja.
2018. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, mert igazából nem vagyok otthon ezekben, annyi volt a cél hogy HIV ne elvegre halalos, a többi fertozes ami kezelessel elmulik az oke, benne van a pakliban, de nem is gondoltam a tobbire...
2018. nov. 12. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A HIV nem halálos. Az immunrendszert működésképtelené teszi és egy egyszerű megfázásba is bele hal az ember.
2018. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom, ergo halálos.

Fokozatosan gyengiti az imm.rendszert majd mikor a vegstadiumban van akkor AIDS, és akkor veszelyes, de viszont lehet hosszabitani az alany eletet kulonfele retro tabletakkal cserelve de ez is valtozo kire hogy hat, Hiv után mar konkretan utana olvastam.

Csak azt nem ertettem mivel virus vagyis az nem fog benned kialakulni csak tovább adhato, ezert volt a kérdés, mert hirtelen bizonytalan lettem benne.

2018. nov. 13. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Bazky, látom, jó munkát végeznek az óvszergyárak reklámszakemberei. Mára elterjedt, hogy gumi nélkül szexelni kész életveszély. 60 éves vagyok, és sohasem a szűzies erényeimről voltam híres. Közel 50 kapcsolat, és megszámlálhatatlan szombat esti egyéjszakás van mögöttem, s noha egyetlen, pár perces próbálkozáson kívül soha nem volt rajtam óvszer, két enyhébb lefolyású gombás fertőzésen kívül soha semmi bajom nem volt. (S tudtommal csak egy bal kézről jött fiú szaladgál a világban az én génjeimet hordozva.) Ha valóban olyan veszélyes lenne dugni, mint ahogy gondoljátok, már rég kihalt volna az emberiség.
2018. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!