Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet valami bajunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evanescent kérdése:

Lehet valami bajunk?

Figyelt kérdés
2 napja kivertük egymásnak, de még én sem, ő se volt senkivel, még egymással se. Csak attól félek hogy lehet az előváladékunk rá került egymás nemi szervére.

2018. febr. 12. 20:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Szia

Ugye 2 fiurol beszelunk? Mifele bajra gondolsz? Szexualis uton terjedo betegsegekre vagy aidsre?

Csak azert mert egymas kezere elveztetek, ettol meg semmi nem lesz.

2018. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

????

Milyen baj? Terhes nem lehetsz nyugi....más meg...ha ennyire betegesen félsz mindentől, akkor ne szexelj...az érett emberek tudják, hogy vannak dolgok, amik becsúszhatnak, pl gombás fertőzés, nem nagy dolog, könynen kezelhető, a durvább dolgok meg kivédhetőek óvszerrel, alapos kézmosással, a partnerek helyes megválasztásával és szűrésekkel...

2018. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Fogamzásgátlót nem kell szedni szerintem, talán nem lesztek terhesek
2018. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szia igen 2 fiú.

Hát bármilyen betegségre. Vigyáztunk még így is. Csak én megfogtam az ő péniszét, aztán később az enyémhez nyúltam. Ez idegesít picit.

2018. febr. 12. 20:50
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ettől nem leszel nemibeteg az fix
2018. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagy valószínűség szerint semmi. De miért, mitől félsz? :D
2018. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy így akármivel megfertőzétek egymást kb 1% alatt van az esélye
2018. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az az én legnagyobb bajom hogy hipochonder vagyok.. sok betegséget már beképzeltem magamnak, és csak depressziós leszek tőle
2018. febr. 12. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálam az a legtöbb ami történhet egy alkalminál, hogy lenyelem a páromét. Az engem is a csucsra juttat pillanatok alatt. Ha a kockázatokra gondolnék, tönkremenne az örömöm.
2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem lesz bajotok belőle!


De legalább élveztétek? :P

2018. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!