Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem: ha összejönné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem: ha összejönnétek egy férfival, aki aztán megmondaná nektek, hogy nem szereti a szopást (úgyhogy nélkülözni kívánja a továbbiakban), azt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nyalni attól még nyalna, ha igényetek van rá.

(Itt szögezném le, hogy NEM a saját élethelyzetem ihlette a kérdést, szóval szükségtelen engem megszólítani a válaszokban.)



2020. okt. 30. 02:09
A kérdező szavazást indított:
Nem bírnék a vágyammal, ha nem csinálhatnám, úgyhogy nem lenne hosszú életű a kapcsolat.
Nem bírnék a vágyammal, ha nem csinálhatnám, úgyhogy a párom mellett igényt tartanék olyan férfira is, aki díjazza.
Hiányozna, hogy időnként csináljam, de elfogadnám, hogy a páromnak ez nem pálya.
Semlegesen érintene (kvázi mindegy, hogy csinálom-e).
Örülnék, hogy nem kell csinálnom.
Egyébként sem csinálnám, szóval nem változna ettől semmi.
Nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, mert a szopás a szexuális rutinom részévé vált, már el sem tudnám képzelni az intimitást nélküle.
Egyéb (kifejtésnek örülnék)
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen,sajnos minden nő ilyen,ha nem szophat akkor romlik az egèszsègi állapota,szuvasodik a foga,hullik a haja,nèha mèg kancsalságot is okoz..Szóval jogos a kèrdès..
2020. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát mindenki, aki leírja a szopással kapcsolatos kérdések alá, hogy neki teljesen alap, hozzátartozik a szexhez, az kivétel nélkül csávó, aki nőnek adja ki magát?
2020. okt. 30. 02:56
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretek szopni de ha a pasim nem akarja akkor nem szopok.Ennyi.
2020. okt. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is így kezdte anno. Néha mégis csináltam csak a saját kedvemért, azóta már imádja, azt mondta hogy korábban nem voltak vele jó élményei, azt hitte hogy nem szereti.
2020. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
4 vagyok, miért nincs olyan válasz hogy “nem érdekel, csinálom”? Így nem tudok szavazni:D
2020. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csinálni. Biztos szakítás lenne ebből egy idő után....
2020. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem csinálni, de ha nem szeretné, akkor túlélek szopás nélkül is. Főleg ha ő viszont hajlandó nyalni.
2020. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nahát, akkor annyira mégsem volt idióta kérdés, elnézve az eredményeket. :D

#5 ezek szerint te vagy az "egyéb".

2020. okt. 30. 15:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 igen én vagyok.
2020. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és nekem tényleg alap.
2020. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!