Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nincs orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretem és minden téren nagyon jó a kapcsolatunk. Szinte mindennap szexelünk néha 2-3 naponta és igazából, mikor ő elmegy akkor vége is mindennek. Az elején mikor orálisan akart kényesztetni, annyira csiklandozott a nyelvével hogy nevetnem kellett olyan érzékeny voltam, de ott soha nem tudtam ugy elmenni, ujjával meg nagyon ritkán csinálja de ha igen akkor szinte csak azért hogy megnézze hogy nedves vagyok-e. Mikor szexelünk akkor meg ha ő elmegy akkor én még ugy szeretném hogy csinálja, mert nagyon élvezem de még se éreztem azt hogy hüvelyi orgazmusom lett volna. Szex közben érzem hogy jó, de lehet nekem több idő lenne mire orgazmusom lenne de addigra a barátom már elmegy és akkor vége van az együttlétünknek. Nem tudom mit csináljak, mert nem mondanám rossznak a szexet, sőt élvezem is csak ha ha vége van akkor nem érzem azt hogy lett volna orgazmusom. Velem van a baj? Mit kéne csinálnom?

2020. okt. 30. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt még sehogy férfival. (Kézzel túl sok idő, elfáradnak, hüvelyi sose volt, pedig volt igazán jó menetem is) Egy idő után meg nekem lett kínos és láttam, hogy az önbizalmukat ez nagyon visszadobja, úgyhogy elkezdtem színlelni. A gondot nem oldja meg, de legalább nem gyötröm ezzel őket, ha úgyse igazán tudnak vagy akarnak változtatni rajta.
2020. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mitnemondjak? ***** válasza:
76%

Nincs is szebb attól, ha egy nő elélvez, imádom ha nyög egy nő és láthatom a gyönyörét, az nekem maga a gyönyör.

Namármost, ha nem sikerül akkor létezik többféle opció... hosszú lesz de leírom..

1. Miközben szexeltek, próbáld, hogy te lovagolod meg és úgy csinálod, hogy te előbb elélvezel.. létezik, hogy ha esetleg fogja a feneked közben akkor neki az izgatóbb és előbb elélvez, ha észreveszed rajta, akkor kicsit folytsd vissza.. mondd neki, hogy "később megkapod azt is".. próbáld lassan tempózni, és mondd neki, hogy te szeretnéd vezetni a dolgot most..

2. esetleg ha felül van és benned ki-be jár, akkor esetleg izgasd magad vagy kérd meg, hogy segítsen a kezével.. (mondjuk nálam izgató ha szex közben kicsit hozzáér a nő a puncijához, tetszik a látvány)

3. ha esetleg nyitottak vagytok, akkor vegyetek egy vibrátort (mondjuk ne nagyobbat mint az ő szerszámja, mert az néha kellemetlen a férfinak) és esetleg nyalás közben azt használhatja az ujjai helyett.. véleményem szerint nem gáz semmi, ami kicsit extrémebb, amit a pároddal (szerelmeddel) csinálsz, próbálsz ki, az mindig izgalmasabb, és vele mindent élvezel.

Ne legyen gáz a szexről beszélni, ha elmondod mit szeretnél, utána esetleg, mondd, hogy meséljen ha neki is van valami vágya, ettől szép a párkapcsolat, ha mindent meg tudtok érteni.. ha nem ért meg, akkor az nem szép dolog, vagy csak nem egymáshoz passzoltok.

2020. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12.-es a válaszod :)
2020. okt. 30. 20:24
 14/20 mitnemondjak? ***** válasza:
44%

Igazán nincs mit! :) elfelejtettem odaírni, hogy 28/F ha ez számít?!

12-es voltam. :)

2020. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Csináljatok egy olyan alkalmat ahol a barátod nem mehet el. Ha nem teszi meg akkor dobd!

Az előjáték meg legyen 10 perc minimum és úgy ahogy kell!

2020. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a nők evolúciós szempontból úgy lettek megteremtve, hogy kevés esély van az orgazmusra sex közben.

Szóval a kérdésedre hogy veled van-e a baj, a válasz hogy nagyobb részt igen.

Gyakorolni kell önkielégítéssel az orgazmust, meg kell tanulnod.

Ha már annyira jól megy fejbe, hogy egy lágy szellő is kiváltja az orgazmust, onnantól kezdve már több orgazmust is át tudsz majd élni sex közben.

15-20 perc sex nagyon nem kevés, főleg hogy statisztikák szerint az átlag 5 és fél perc.

2020. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

#15

Hihetetlen hogy mennyire buta hozzászólások vannak...

Sex közben nem mehet el a barátja? Hahaha

Ha meg elmegy akkor szakítson?

Ilyenkor kezdem megérteni hogy a 30-as korosztály nagy része miért szingli, és miért élnek nagyon kevesen boldog házasságban.

2020. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18%
Veled van a baj. Normális nő nem kezd ilyen pasival...
2020. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem szólsz a pasidnak, hogy ujjazzon már meg rendesen?
2020. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15


Próbáld meg értelmezni a mondatokat is te nagyon hülye!


Mondom egy alkalom. És igen szakítson ha a párja ennyire se képes a csajáért!!!

2020. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!