Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek inkább legyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább legyen egy férfi egyedül, szex nélkül vagy menjen prostituálthoz?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban, ha az életben nem igazán találja meg a nőkkel a közös hangot.
2020. nov. 1. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne én döntsek már felnőtt férfiak helyett! Ha nem tudsz fönteni, dobj fel egy pénzt! Ha fej, prosti, ha írás, maradsz otthon.
2020. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Engem őszintén nem érdekel ki-hogy végzi.

Az nyilván zavar amikor egy férfi játsza a mártírt, hogy jaj neki soha nem lesz senkije, ugyanakkor az ellenkezője is irritál amikor minden nőt leqrváz és nőgyülölő lesz.


Szerintem bármelyik opciót válassza (prosti vs recska) a lényeg az, hogy későbbiekben hogy fog hozzáállni a nőkhöz, hogy viselkedik velük.

2020. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg azt várod, hogy én mondjam meg? Ugysem hallgatna rám. Ha rendesen dolgoznak a hormonjai ugyis elrohan néhanapján prostihoz. Ha meg halvérü akkor marad a markánál.
2020. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, akkor a prostituáltnak kétféle kimenetele lehet.


Az egyik, hogy egy nagyon rossz élményben lesz részed, ahol a nő letud téged és elveszi a pénzed, mocskosnak és selejtnek érzed magad és az öngyilkosságon gondolkodsz utána. Mivel nincs összehasonlítási alapod, lelkileg annyira megroppansz, hogy még annyi esélyed se lesz, mint eddig. Ezt persze úgy kell érteni, hogy eddig a lottó ötöshöz fogható esélyeid voltak, most meg az eurójackpothoz. Szóval eddig is rosszak voltak az esélyeid, de ezt még tovább tudod rontani.


A másik, hogy kifogsz egy normális lányt, aki még kezdő (mind ezt hazudja, aki nem kiélt kivénhedt fejű) és szimpatikus is vagy neki és még valódi barátnő feelinget ad. Ezen felbuzdulva ez lesz az összehasonlítási alapod és mivel szintén nincs más összehasonlítási alapod ezt az érzést fogod keresni és a külső adottságaidtól és szerencsétlenségedtől függetlenül az átlagcsajt is olyan kritikus szemmel fogod nézni, mint valami meleg divattervező, mert neked megvolt a top csaj, akivel szuper volt az ágyban és a mozdulatai, a mosolya, a hangja, az érintése, minden olyan tökéletes volt, hozzá képest az átlagcsaj meg tele van hibákkal, amikre ráfókuszálsz és felnagyítod, emiatt talán még merevedési gondjaid is lesznek, ami miatt még jobban fogsz szorongani.


Ráadásul az egész életedben sötét folt lesz. Mert egy nők körében népszerű alfa hírnevén nem fog csorba esni, ha egy Borkais vagy Wall Street Farkasos csapatáson megvolt neki pár fizetős lány, de te, aki vele vesztetted el a szüzességedet egy életre titkolnod kell, mert a nők 99%-át ki fogod ábrándítani magadból.


Megéri? Főleg úgy, hogy valószínűleg nem vagy annyira gazdag, hogy sugar babyt tarts magadnak, így marad a havi, maximum heti egy alkalom, az is csak ha mamahotelben laksz és spórolsz rá.


Lehet így is élni, de nagyon sivár.

2020. nov. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg a férjem hogy ő jár-e valahova. Szerintem igen, de sírva állította többször hogy nem. Mindenesetre itthon nincs szex.
2020. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát... ha otthon nincs szex, s emellé még meg is van gyanusítva, előbb utóbb meg fogja tenni :D
2020. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy volt ilyen "kapcsolatra képtelen" időszakom. Olyankor havonta 1x el el mentem prostihoz, általában bejöttek - amint újra lett csajom, persze leálltam.
2020. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os: hajrá, menjen.
2020. nov. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági szempontból jobban jársz ha csak kivered.
2020. nov. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!