Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivatásos prostihoz mennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatásos prostihoz mennél, vagy pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok, nemrégiben ment tönkre a kapcsolatom. Nincsenek se barátaim, sem ismerőseim ebben a városban. Egyedül élek, és borzasztóan egyedül is érzem magam.

Felvetődött bennem hogy legalább szexre elmegyek egy "hivatásoshoz" hátha rendbe tesz lelkileg...

Vagy inkább egy pszichológus segítene?

Egyedül is képesnek érzem magam feldolgozni, de sokkal sokkal több időbe telne, és még sok sok hullámvölgybe, fájdalomba, szomorúságba.



2017. febr. 1. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Mindkettő pénznyelő és zsákutca.
2017. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezért egyikhez sem. Keress ismeretségeket!
2017. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Én sosem prostiztam, de ilyen helyzetben tartanék attól, hogy esetleg ráfüggök. Mert túl könnyű megoldás szeretetet kapni a prostitól pénzért.

Csak oda adod neki, és olyan mintha megoldódnak minden.

Egyből van csaj, egyből van társaság, egyből van szex stb.


A drog is kicsit ilyen, az alkohol, a szg-es játékok. Egyből elfelejtesz tőlük mindent és minden jó, mert ezek ilyen búfelejtő dolgok. Átcsöppensz valamilyen formában egy másik valóságba (ami nem az igazi, mert nem az igazi csajod, csak egy prosti), ami szép és jó.

Persze lehet mondani, hogy "De én tudom, hogy nem a csajom", Viszont az összes függőségre mondják: "De én tudom, hogy az csak virtuális."

"De én tudom, hogy csak hallucinálok!"

"De én tudom, hogy csak az alkoholtól érzem ezt."

DE ettől még tetszik az embernek, és lerántja őket a mélybe.


Szóóóval ÉN tartanék a túl könnyű megoldástól, ami a valóságban nem oldja meg a helyzeted, csak a tüneteket tünteti el a felszínen. Könnyen beránthat, ha nem figyelsz... pláne, ha nincsenek barátaid, akik szólnának, hogy amúgy már berántott és hagyd abba. Mert az ilyet gyakran magától se veszi észre az ember.

2017. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Voltam ilyen helyzetben. Tanulj, dolgozz, hozz létre értéket. Én pl. végre megszereztem a jogsit, csináltam egy, azóta országosan használt szolgáltatást, meg ilyenek.

Pénzt meg ne költs szexre. Ha egy kicsit jobb passzban leszel, találsz lányokat ingyen.

2017. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Balf...!
2017. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy magányos pszichológusnőhöz.
2017. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pszichologus.
2017. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Prosti. A lehető legjobb választás.
2017. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Írj privátot!! Nekünk beszélgetnünk kellene sokat!
2017. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha nem mennek prostihoz, szerez egy barátnőt vagy barátokat. :)
2017. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!