Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magömlés késleltetése egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magömlés késleltetése egyszer sikerül, egyszer nem. Más férfi is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nagyon gyorstüzelő vagyok, fél perc alatt képes vagyok elélvezni, ami néha ráteszi a bélyegét a szexre is. Viszont kb 5 dugásból egyszer, hogy úgy mondjam, illetve nagyon ritkán recskázásnál is, van hogy elkapok egy pontot, amikor érzem, hogy ezaz, és utána bármennyi ideig bírnám, akár egy fél óráig is dugnék folyamatosan. És bírom is, sikerül összehozni egy-két alkalommal, hogy a csaj mindent megtett, hogy elélvezzek, én meg direkt tartottam ezt a pontot, és akkor élveztem el, mikor akartam. Baromi jó érzés volt. Máskor meg egyszerűen nem tudok ennek az érzésnek a közelébe sem kerülni, és bumm, 2 perc alatt elsülök.

Szerintem van valami izom a farkamban, amit nem tudok kontrollálni kellőképpen. Vagy fejben vagyok túl gyenge, nem tudom. Évek óta rájöttem már erre a trükkre, de még mindig nem tudtam továbbfejleszteni. Az sem segít, hogy az idén 3x dugtam összesen. Szóval valakinek van tapasztalata ezzel, hogy miről beszélhetek? Vagy csak simán fejben kéne nagyon koncentráljak? Mert az nem nagyon megy, hiába szoktam próbálni. Szerintem valami kis izmot kell megfeszítsek a farkamban, amit nagyon nehezen tudok elkapni. Hogy tudnám ezt tudatosabban csinálni? 24f



2020. nov. 2. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonloban szenvedek. Írok is.
2020. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen problémám,de mióta hátrahúzva hordom a fitymám,tovább bírom.


Szerintem neked is segít.

2020. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es azèrt azt tudod hogy a fitymának szerepe van nem csak egy bördarab,szóval ha mèg meg van akkor jó ha használod mert sok kellemetlen dologtól vèd meg.
2020. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért mondják ellenállóbbnak nélküle?


És én is ezt tapasztalom.


Még megvan,de gondolkodom a műtéten.2es voltam

2020. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfeszíted a pc izmodat, ezzel is tudod késleltetni. Mint mikor pisilés közben visszatartod a pisit.
2020. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Roman00SA ***** válasza:
Hat nekem sosem megy igen ritka ha sikerul vissza tartani
2020. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt már észrevettem, hogy nagyon lassan kell izgatni az elején a farkam, amíg feláll rendesen, és utána is 2-3 percig csak nagyon gyengéden kell bánni vele. És utána már egész jól bírom ahhoz képest. Ha az elejétől nagyon intenzív az inger, 2 percet sem bírom.
2020. nov. 3. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!