Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen praktikákat ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikákat ismertek orgazmus visszatartásához?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 3 hónapja vagyunk együtt, előtte sose voltak ilyen gondjaim, de vele, anyám isteni a szex, nagyon beindít habár ebben közrejátszhat hogy most vagyok életemben először olyan kapcsolatban ahol elég erős érzelmeket táplálok a lány iránt. Az a másik hogy alapjáraton attól indulok be nagyon ha rajta látom és érzem hogy élvezi és egyszerűen mindig úgy érném el az orgazmust, mint ő csak mondjuk egy perccel előbb, tehát ha ott visszaveszek a tempóból akkor neki elmegy az érzés, de ha nem akkor meg nem bírom tartani. Egyenlőre úgy orvoslom a dolgot, hogy orálisan és szex közben kézi rásegítéssel fejezem be neki, de nem szeretném így folytatni. Bármilyen ötlet, tapasztalat jöhet! Előre is köszi 21/F

2017. jan. 23. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
figy minél többször dugod meg, egyre jobban fogod birni, ráérzel h hol ingerel kevésbé vagy jobban aztán tudsz játszani
2017. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zacsi fel tövénél elszorít! Tuti siker csajok kétszer mennek el még én egyszer! ;)
2017. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne szexeljetek.

Akkor tuti nem mész el.

2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
kedves #2 ez nem egy hűdenagy dolog.. nálam a 8-1 arány a minimum, ez alatt be sem fejezem
2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nekem elég ha azt látom hogy elégedett aztán jövök én!
2017. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gusztustalan vagy ijesztő dolgokra gondolok abban a pillanatban amikor érzem hogy baj van.Nekem bevált.
2017. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A nők túlnyomó részénél az orgazmus nem akkor következik be, ha gyorsítasz a tempon hanem ha elkapod azt a ritmust ami számára megfelelő. Ennek nem kell gyorsnak lennie. Ha megtalálod azt a ritmust amit ő szeret, ne gyorsíts csak tartsd, mindaddig amíg el nem éri az orgazmust. Ergo ne magadra figyelj hanem rá. Valószínű, hogy az ő izgalma, úgy is magával fog ragadni, így eltudtok majd egyszerre menni, vagy kicsivel később utána.
2017. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha utolsó ezt olyan szépen elmondtad hogy felállt:DRemélem csaj vagy:D:D
2017. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zacsi fel, tövénél elszorit? Mikor nagyon izgalmi allapotba kerülök? Vagy melott elmennek?
2017. jan. 24. 07:51
 10/10 anonim ***** válasza:
mikor már érzed hogy kezdődne mivel ha tövább vársz akkor késö és elmész,viszont ezt ki kell tapasztalni ezzel jóval el lehet húzni az erekciót.A trükk az hogy ki kell húzni és a zacsi alatt elnyomni,elszorítani.Nekem bevállt!
2017. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!