Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mit tud tenni annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit tud tenni annak érdekében, hogy segítsen késleltetni a férfi orgazmusát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Lassitja a tempot
2017. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb sz opd le elélvezésig, aztán ha újra áll mehet a menet, és akkor már elvileg tovább kell, hogy bírja.
2017. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És hosszabb távon? Hogy lehet közösen gyakorolni, ha hamar elmegy?

2017. jan. 14. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Lecserélni a férfit :)
2017. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
24%
Én is pont erre gondoltam.
2017. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak akkor tudjátok tenni, ha rajtatok kívül nincs senki. Nincs aki zavarna, és nem kell munkába se menni. Három, négy nap szükséges hozzá, hogy folyton együtt legyetek. A férfi ha ki van elégülve, normális körülmények között még megmerevedik a pénisze, és órákig is bírja.

Legalább is velem ez volt, gondolom másnál is így működik.

2017. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát nálam sajnos nem így működik ahogy az előttem szóló írja nekem is gyorstüzelőm van.Így maradnak a prostik ott nincs csalódás és ez még előny is ha hamar elmegy az ember.Rohadt nehéz késleltetni szerintem és az utóbbi évtizedekben nagyon túl lett pörgetve ez a téma marha nagy terhet rakva a férfiak vállára.
2017. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Azert en vitatkoznek azzal hogy "tul lett porgetve". Rettenetes, ha a ferfi berakja es szinte azonnal elmegy. Akkor en kb el sem tudom kezdeni elvezni a szexet. Es erre nem megoldas hogy szajjal elegitsen ki. En az aktust szeretnem elvezni...

Amugy az en eddigi partnereim neha pl lealltak egy kicsit ha ereztek hogy mindjart elmennek.

2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szexelni vele. Vagy ha megis, venni egy baglyot, es az aktus kozben mindig szabadon engedni!
2017. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elszorítod a farka tövét, miközben pumpál.
2017. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!