Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kapcsolatot kezdeni egy 55 éves férfival?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem néz ki annyinak. Körülbelül nálam 10 évvel fiatalabb gyerekei vannak. 29 éves vagyok
2020. nov. 3. 00:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire szánod komoly kapcsolatnak: pár éves kaland, vagy véglegesen megállapodni, családot alapítani? Hosszabb távon problémás lehet a korkülönbség, bár működhet. Ugye nagyon egyénfüggő, hogy milyen állapotban van testileg.


Ha belegondolsz: kb. 10 év múlva ő lassan nyugdíjjas korba lép, te alig vagy negyven. 20 év múlva a gyereketek egyetemre jár, miközben ő már 75 éves, lehet, hogy már trottyos vénember, miközben te még friss és teljesen egészséges vagy, a negyvenes éveid végén. És ez kb az optimálisabb változat, nézz utána a férfi várható élettartalomnak ma Magyarországon. Vajon mi lenne veled, a gyerekekkel, ha ő akkor meghalna? Gondold ezt végig.


Én ezek alapján nem tartom jó ötletnek. Szerintem keress a korosztályodból párt magadnak.

2020. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Simán. Aztán úgyis megismersz mást, de addig tapasztalatot gyűjtesz. Nemegy 50 feletti kollégám van együtt 20 körüli csajokkal...
2020. nov. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12



Remek emberek, igazi példaképek. Meg a csajok is.

2020. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13


Vagy csak te akarod, hogy mindenki más a te akaratod és "szerintem" véleményed alapján élje az életét...

2020. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14


Nem, azt csinál mindenki, amit akar, amíg ezzel nem árt másnak. Véleményem viszont van róla, bármennyire zavar ez téged. Bár az sem lepne meg, ha ezt csak kitaláltad volna, hogy legitimizáld a saját vágyaid

2020. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kitalálni semmit. Az h te biciklibelsőben éled az életed és fogalmad sincs róla hogy ez mindennapos évtizedek és századok óta az meg egy másik dolog...
2020. nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16


Tudom, hogy van ilyen, ahogy vannak névtelenül hülyeséget előadó művészek is, főleg gykn.


Nem élek én barlangban, sőt valószínűleg hozzád képest igen furcsa dolgokat is láttam már, például 1 csíkért farkat kényeztető lányt is, meg hasonló dolgokat.



Mindettől független nem általános az, hogy 50es csávók 20as kislányokkal vannak együtt, ezáltal annak az esélye, hogy neked több ilyen kollégád legyen kicsi. Persze nme lehetetlen, hiszen sok beteges, komplexusos ember van.


Mondjuk én nem lennék büszke arra, hogy rejtett beteges vágyaim élem épp ki, a kollégáidnak sem kéne, meg neked sem hirdetni ezt.

Pszichológialag jól behatárolhatóak ezek az emberek, és sok jót nem szokott jelenti egy analízisük.

2020. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A 17# nagyon frusztrált!

Kéne neki egy jóval fatalabb partner,hogy megnyugodjon.

2020. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17


Pszichológiáról fogalmad sincs a mellékelt ábra szerint, szóval hagyjuk a baromságot! Neked a 20 éves az már kislány csakmert a másik jóval idősebb. Ilyen kontextusban beszélhetsz 40 éves kislányról és 100 éves férfiról is...

Mi abban a beteges ha valaki felnőtt nőkre izgul?! Ne legyél már ennyire hülye bármennyire is fóbiás vagy!

2020. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

17#

Én is egy kislánnyal élek.

34 éves,én 50.

2020. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!