Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testvérként belemennétek ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérként belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

A párommal szoktunk közösen extrém dolgokról fantáziálni, visszatérő forgatókönyv hogy a tesómmal egyszer ketten ugráltassuk őt, alázgassuk, úgy hogy ő pucér meg ilyenek. Én el tudnám képzelni, hogy ezt megcsináljuk, de nem tudom hogy hozzam fel a húgomnak(1 év van köztünk). A szex témák különben rendszeresen részei a beszélgetéseinknek.

N



2020. nov. 4. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondd meg neki, hogy ez a vágyatok.


Ha rendszeresen beszéltek a szexről akkor sejtheted hogy hol a határ nála és neki belefér-e. Ha mégse vagy benne biztos, akkor puhatolózz előtte kicsit.

2020. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bátyám és 2 húgom van, ha a bátyám kérne, hogy a csaját csicskáztassuk talán belemennék (izgat a BDSM, meg is éltem dolgokat, de nem az alázás főleg), de ha valamelyik húgom akarná a pasiját közösen ugráltatni, azt kihagynám :D
2020. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nqgyon beteg vagy, ha a szexuális életedbe bevonod a saját testvéredet...
2020. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Jól hangzik a dolog. Hát utalgass rá finiman neki es kiderül mi a véleménye erről. Nekem is bejönne ilyen játek.
2020. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 varazslo77 ***** válasza:
100%
Finom cèlozgas rá ès meglátod mi a reakció ha vevő rá akkor meg nyíltan megmondod neki.
2020. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megbeszélitek egymást között még rendben van, de engem speciel zavarna ha a testvérem ott lenne egy szexuális játék közben.
2020. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt pasi kérdezné, sokkal többen elhordanátok a fenébe. Ha nő kérdezi, alig kap alázást. Álszent barmok! Kérdező, ugye nem kamu?
2020. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Elb.szott egy család vagytok
2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Uh, ez izgató is, de meredek is egyben. Meredek, mert lehet pl.: hogy idővel bejön emiatt majd a tesódnak is az embered.

Az emberednek ez a játék tetszene? Nem lenne túl megalázó számára?

2020. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 exronin ***** válasza:
83%
Úristen, ti elhiszitek, hogy nem a 17 éves faszcibáló, pattanásos Pistike a kérdező?
2020. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!