Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok belemerjek ebbe menni?A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok belemerjek ebbe menni?A barátom gumi nélkűl akar szeretkezni,egyéb védekezés nincs.Azt mondja majd vigyáz és ki fogja húzni mielőtt elélvez. Ti belemennétek ebbe?Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:59
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
57 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, minden nőnek ez a sztorija abortusz előtt a váróteremben.
2020. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Biztos nem mennék bele mi rá a garancia,hogy tényleg kihúzza?

Előváladéktól is lehetsz terhes vagy nemi beteg.

2020. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Igen bele, amennyibe belefér hogy terhes leszel aztán gyereket neveltek.

Ha meg nem fér bele akkor védekeztek. Szedj gyógyszert.

2020. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem. De mondjuk a gumit én sem szeretem, ezért kezdtem el tablettát szedni. Persze gumi nélkül még így is csak tartós kapcsolatban engedem mindig.
2020. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Kizárt dolog. Ha van egy kis felelősség érzeted magaddal szemben akkor nem engeded.

Simán az előváladék is már okozhat problémát.

Most fogják majd írni hogy évek óta így csinálom és semmi gond.

Igén,eddig még nem volt. Ez így szerencsejáték semmi más.

2020. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Azt mondja ha nem megyek bele akkor keres olyan lányt aki belemegy.Akkor pedig el fog hagyni.

Már belementem,hogy gyógyszert szedjek de még fel kell írati meg megkell várni míg el kezd hatni.

Ő már ma gumi nélkül akarja nem tudja kivárni ezt a kis időt.

Tiszta ideg vagyok miatta.Mit csináljak?

2020. okt. 18. 14:09
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Tudjátok, hogy mi a furcsa? Amikor én azt írtam, hogy abortuszról 99% ban a felelőtlenség tesz. Azonnal nekem ugrottak. Ez csak 1 kérdés, viszont elég sok ilyen kérdés volt eddig és gondolom az életben még több. Ezek után ki szidna le, hogyha azt mondom, hogy a nemkívánt terhességet 99% ban a hülyék hozzák össze? Biztos van akinek ez erőszakból jött be, mondjuk 100 nemkívánt terhességből 1x. A többi az meg ilyen, nem akarok gumit, majd kihúzom, nemsokára meg baba.
2020. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy belemenj kérdező, ez a pasi idióta. Inkább hagy el, azonnal, mert tökre nem érdekled. A következő nőinek is tanácsold majd ezt. Mielőtt teherbe ejti őket.
2020. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Remélem hogy a kérdés csak kamu...🙄
2020. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképp ne menj bele. Egy kijelentés után meg mondanám is neki hogy keressen mást nyugodtan. Aki szeret nem mond ilyet.
2020. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!