Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj nagyon passzív a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj nagyon passzív a szexben, és nem ad semmi visszajelzést, akkor én vagyok nagyon béna, vagy alapból ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Magam sem hiszem el, de végre sikerült összeszednem egy csajt tinderen. A vírus apropóján meg is hivtam magamhoz randira (hogy ne máshova menjünk), és igen, első randin a szexig jutottunk. Szép, aranyos, csinos lányról beszélünk. Mire az ágyba jutottunk, pettingeltünk, nyaltam is, ő is szopott engem, de már itt észrevettem, hogy elég egykedvűen csinálja. Be volt jól nedvesedve, minden, de semmi visszajelzést nem adott. Dugtam misszionáriusban, kis kifli-nagy kifliben, és kutyában is. Mikor kérdeztem, hogy válthatunk e pózt, egyhangúan mondta, hogy oké. Nemhogy nyögjön, még a pulzusa sem emelkedett. Miután elélveztem, kérdeztem, hogy nyalhatom e még, mert nyilván neki nem volt orgazmusa, de nem akarta. Felöltözött, utána megint mosolygott, mint előtte, jobbkedvűnek tűnt. Szóval az ágyban nagyon rideg, kínos volt az egész. Most nem merek ráírni még. Szerintetek mi lehetett? Vagy tényleg vannak ennyire passzív csajok?

2020. nov. 5. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kellene megbeszélni, de nem lesz könnyű így, hogy alig ismeritek egymást.
2020. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom, találkozunk e még. Kérdeztem tőle a végén, hogy jó volt? Válasz: aha, igen. Ennyi.
2020. nov. 5. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet valami nem tetszett neki vagy rajtad, vagy ahogy zajlott az egész, de így nehéz megmondani
2020. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veled volt a baj.

De a kommunikáció sok mindenre képes :)

Beszélj vele. Hogy neki jó volt e, vagy esetleg van amit ő máshogy szeret stb

Csak őszintén

2020. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Remélem le akar még feküdni majd, velem mert imádtam a testét.
2020. nov. 5. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen csajok. Lehet hogy fogamzásgátlót vagy antidepresszánst szed. Vagy csak simán olyan mint egy darab fa. Pózváltást az én barátnőm se kezdeményez sose, mintha neki tökmindegy lenne.
2020. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem ez sem zavar, csak tudjam, hogy nem velem van a baj, az önbizalmamat nagyon rombolja az ilyesmi. Számomra sokat jelentene így is, mert már elvonási tüneteim voltak a szexhiány miatt.
2020. nov. 5. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtad eléggé lázba hozni, ez csak olyan “hát jó, legyen, nem olyan rossz” volt részéről. Ez javulhat idővel ha jobban megismer téged, én sem tudok megkívánni egy idegent első randin.
2020. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Fapina.
2020. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Fuss,menekülj!
2020. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!