Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább,legkülön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább,legkülönlegesebb megcsalásos élményetek ami történt veletek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Házibuliban 2 fiúval szexeltem,és utána hazamentem a barátomhoz,és vele is szexeltem,és nem vette észre rajtam.20L
2020. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A pasim a mellemre èlvezett. Utàna bementem a fürdőbe, mintha tusoltam volna. Egy óra múlva a baràtnőm nyalogatta a mellemről. Nagyon gerjedt a pasimra ő kérte ezt. El is élvezett párszor. A pasim nem tudta hogy mellette baràtnőm van.
2020. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

”A pasim nem tudta hogy mellette baràtnőm van.”


Persze, mert ez az egész sztori nem igaz :)

2020. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem velem a haverommal történt, ketten "partizták" a leányzót. A lány pasija nem várt módon megérkezett (hiába na, be kellett volna zárni az ajtót) a poén az volt benne hogy a lány nem jött zavarba hanem a pasiját küldte ki az alábbi szöveggel: "menj már ki légy szíves, majd mindjárt megmagyarázom" :D
2020. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Sosem csaltam meg az aktuális pasim..pedig megérdemelték volna...
2020. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Összevesztem az aktuális barátommal, mert tudtam h nőzik.

Pont rám írt egy srác akinek akkor tetszettem, félóra múlva ott volt. Én lementem "boltba", leszoptam a srácot a kocsijába, hazamentem nyomtam egy csókot a barátomnak és mondtam h már nem haragszom.

Nem sokkal később szakítottunk.

2020. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Ez bizalomgerjesztő😂
2020. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkozott velem, úgyéreztem megbánt azzal, hogy elhanyagol... úgyhogy bosszúbol lefeküdtem a legjobb barátjával akinek tudtam hogy bejövök, és természetesen direkt úgy időzítettem, hogy rajtakapjon minket. Nagyon izgalmas volt, hogy tudtam előre hogy le fogok bukni. Ott véget ért az a kapcsolat, de a szex szörnyen izgató volt.
2020. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy kapcsolatom ami 3 évig tartott. Az utolsó 1 év nagyon rossz volt.

A faluban ahol laktam, a legjobb barátnőm bátyja már nagyon régóta tetszett nekem, de akkor már legalább 5 éve nem láttam.

Egyik nap a buszmegállóban össze futottunk, mivel csak látásból ismerjük egymást és soha nem kommunikáltunk (8 évvel idősebb tőlem) egy köszönésen kívül semmi sem történt. Még aznap délután bejelöltem Facebookon, majd este rám írt, hogy mi újság velem mert olyan rég látott és hogy milyen szép "nagylány" lett belőlem. Ekkor 19 éves voltam és 13 voltam kB amikor ő utoljára látott engem.

A beszélgetésnek az lett a vége, hogy megkérdezte nem e folytatjuk ezt személyesen. Mindezt éjfélkor, úgy, hogy tudta együtt élek a barátommal :D

De akkor már nem érdekelt a kapcsolatom és a srác nagyon izgatta a fantáziám, ezért éjfélkor amikor a párom elaludt én gyorsan felöltöztem és kilógtam a sráchoz. A focipályán találkoztunk, a lelátón megtörtént az aktus, aztán haza kísért és mintha mi sem történt volna vissza feküdtem a párom mellé :D soha nem tudta meg. Egyiket sem... Mert utána még 7 évig jártam össze ezzel a sráccal :D

28 / L

2020. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%

Kint dolgozott a pasim Németországban. Már előtte is sokat veszekedtünk és állandóan szemétkedett, hogy dagadt vagyok meg igénytelen meg miattam kell kint güriznie (pedig én sosem kértem tőle és sosem fogadtam el). Besokalltam, aztán elkezdtem pasizni.


Az egyikkel komolyabbra fordult és ott lakott velem a kint dolgozó pasim lakásában. A szomszéd néni nem tudta, hogy ki a párom, így rá hitte azt, hogy ő az, néha átment neki segíteni beállítani a tévét, telefont, ilyesmi.


Majd a párom tajtékozva, dühödten felhívott, hogy a vén k...va most hívta rá a rendőröket, hogy betörő. Már majdnem ott voltam, hogy el kell mondanom az egészet, de az egész megmaradt annyiban, hogy szenilis a néni.


Azóta már szakítottam vele meg az akkori sráccal sem vagyok együtt már.


26/L

2020. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!