Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő és a férfi kb 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő és a férfi kb 5 percig gumi nélkül szexelnek, akkor nagy az esély arra, hogy a nő teherbe essen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem a perctől függ, hanem a váladéktól... és előcsepp miatt is teherbe tudsz esni.
2020. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
50%, vagy igen, vagy nem
2020. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy esélye nem, de megvan a kockázata. A megszakításos egy hazárdjáték, lehet 100x megúszod, lehet elsőre beüt a krach. Ami történt megtörtént, vissza nem tudod csinálni, most parázhattok egy hónapig azon lett-e baj.

Ha nem lesz baj akkor se úgy vedd hogy áááá akkor legközelebb sem lesz - inkább tanulság legyen hogy gumit használjatok.

2020. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 soha de soha tobbe nem csinálnám ezt. Nem tudok aludni emiatt és hányingerem van, idegroncs vagyok. Soha!!!!!
2020. nov. 6. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

évekig így szexeltem(napi szinten) gumi nélkül megszakítással és egyszer sem estem teherbe. Nem, nincs semmiféle egészségügyi probléma.

Mikor babát szerettük volna legelső hónapban összejött.

2020. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
#5-ös 100 párból 60 ugyanígy jár mint ti egy év alatt, 40 meg nem... azt meg nem az adott pár dönti el hogy melyik csoportba kerül, nektek mázlitok volt akinek meg nem az meg csak magát okolhatja miért nem tudott gumit húzni.
2020. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokat szexeltem így az egyik exemmel (gyakorlatilag csak így dugtunk), nagyjából 3-5 perceket. Nem esett teherbe, de mindig kihúztam időben, nem az utolsó utáni pillanatban.
2020. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De unalmas mindenki azt mondja előváladéktól teherbe lehet esni, azért nem olyan egyszerű az. Ez olyan, mint amikor azt mondják bármikor lehet nyerni a lottón is.
2020. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!