Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember lánya egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember lánya egyedül marad egy kétévessel, akkor csak az az egyetlen kiút, ha fogadom a helyi lúzer fiú udvarlását? 20/l

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

Miért, attól hogy van egy gyereked, miért lennének bármennyire is korlátozottak a lehetőségeid? Ilyen megállapítás után maximum a gondolkodásod az.

Attól még ha vannak terveid, céljaid, ambicióid, tanulsz, dolgozol és nem egy pasitól várod a hatalmas boldogságot akkor lesz egy normális teljes életed, ahol jól érzed magad.

Attól hogy 20 évesen van egy két éves gyereked miért kellene a számodra helyi lúzer fiúnak széttenni a lábad? Legyen már tartás benned és ne legyen minden mindegy.

Ha meg szex kell, akkor miért a gyakori népét kérdezed meg arról hogy mit csinálj? :)

2020. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát 11-es neked is vannak bajok a fejedben az egészen biztos😀
2020. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
#12: miért is?
2020. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Tegyük először tisztába a lúzer dolgot. A lúzernak mondod, hogy ne alacsonyodjon le egy lúzerhez, hát ezen szakadok:) Akinek vannak gyerekei igenis vannak korlátolt lehetőségei és ezt nem fogom megmagyarázni miért. Egy anyának nem úgy kell keresni, hogy lúzer az illető vagy sem. Olyanok közt válogathat akiket nem zavarja a gyerek. Nem úgy, hogy lúzer vagy nem lúzer. A leghülyébb tanács amit adhattál mivel a lúzer is épp oly ember mint te vagy bárki más. A lúzer kifejezés a hülyék fejében létezik.
2020. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Keress idősebb egyedülálló férfit akinek szintén van gyereke.


Bár ha csak szex kell, akkor azért jobbak a választási lehetőségeid, mert alkalmira nem válogatósak a férfiak.

2020. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, én 41 vagyok tehát.. Nekem nem az életkorod, nem a gyermeked életkora számítana hanem hogy mi és hogy és esetleg miért történt. Nagy kérdés hogy mit szeretnél milyen kapcsolatot. Illetve nekem sokat számítana hogy 18 évesen tudatosan vállaltál-e gyereket vagy mi is történt.
2020. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha udvarol, akkor miért lúzer? A lúzer nem csajozik, nem próbálokozik.
2020. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért engednél hogy segítsen boldogulni, és tennéd neki a szépet akkor inkább kihasználás lenne.
2020. nov. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, lúzer vagyok, de nem szívesen istápolnám más gyerekét.



20F

2020. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Én meg nem vagyok lúzer. Én is miért neveljem más gyerekét?
2020. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!