Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a hétköznapi életemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hétköznapi életemben betegesen hataloméhes és megalomániás vagyok, akkor hogy lehetek szubmisszív egy párkapcsolatban? Miért van ez? 22/F

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 00:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Ez érdekes. 🤔 Az ágyban egyáltalán nem vagy megalomániás?

Vagy a barátnőd túltesz rajtad e téren?

2020. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

Mert a kettő nem függ össze. Hogy milyen vagy a munkában vagy a hétköznapokban és hogy milyen vagy a szexben. Nekem is teljesen ellentétes 2 oldalam van: szexben szub vagyok, a hétköznapokban meg nagyon karakán, határozott, vezető típus

N

2020. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1

A lányoktól egyszerűen félek. És azt akarom, hogy bántsanak. Általános iskolás koromban is direkt beszólogattam nekik és provokáltam a lányokat, hogy cserébe megüssenek/megpofozzanak. És be is vált. Élveztem már akkor is

2020. nov. 8. 00:08
 4/32 A kérdező kommentje:
Inkább úgy képzelem el magam, hogy én vagyok a világ ura, de én felettem is áll egy istennő, akinek minden utasítását kötelességem teljesíteni
2020. nov. 8. 00:09
 5/32 anonim ***** válasza:
67%

Mert a BDSM nem egyszerű hüvelykujj-képlet, hogy aham szóval visszahúzódó, akkor szub, annál sokkal összetettebb mentálisan.

Ettől az hogy betegesen hataloméhes vagy nem frankó... az már mentális sérülésre utal.

2020. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen, mert gyerekkoromban vertek az osztálytársaim
2020. nov. 8. 00:12
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elmondásod alapján ezt viszont pszichológussal kéne megbeszélned. Úgy látom ért sok rossz dolog régen és ezeket fel kéne tudni dolgozni. Ha utána is szub leszel nem gond. De ne a traumákat akars újraélni benne
2020. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező, azért, mert a pszichéd le akarja ereszteni a gőzt valahol. Tényleg nem ártana egy pszichológus neked.

#4: Thanos és Halál úrnő.

2020. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ohh, tényleg, valami ilyesmi lenne jó


Miért kell pszichológus? Baj az, hogy szub vagyok?

2020. nov. 8. 00:36
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért lenne célszerű felkeresned egy szakembert mert szubmisszív vagy. Ezért senkinek sem kell, ahogy azért sem mert önmagában olyan a szexualitása amilyen (ha az nem okoz nála szorongást - akkor sem "meggyógyítja" a pszichológus csak feltárja az okokat, segít önmagát elfogadni, a szorongásait feloldani).

Neked azért kellene mert a gyermek és pubertáskori hatásokra torzult a személyiséged. Már ez pár sorod is a multiplex személyiség határát súroló tévképzeteket okoz. Ez gondot fog okozni a normál társadalmi beilleszkedésben, a szociális kapcsolatok kiépítésében. Avagy olyan k.va jól érzed magad a bőrödben? Olyan sok barátod van? Olyan jól fel tudod dolgozni a negatív ingereket (pl. egy visszautasítást), kontrollálni az indulataidat kifelé és befelé?

2020. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!