Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom pánisze néha lelanka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pánisze néha lelankad akár szex közben is, mikor kihúzza és pl: nyal. Ez mi már? Bövebben

Figyelt kérdés

Az elején is aktivizálnom kell magam, hogy normálisan álljon neki.

De ha pl: nyal akkor folyamatosan félig lelankad, vagy pózváltáskor is lelankad annyira hogy be kell préselnie, és utána visszakeményedik.

Nekem ez nagyon fura, hogyha már nincs 15 másodpercig stimulálva akkor már lankad. Ez normális??

Az elején óvszerrel szexeltünk, akkor gondoltam hogy az a baj, de azóta már rég váltottam fogamzásgátlóra, szóval az már nem lehet gond. Más is lankad pózváltáskor? Vagy ha szex közben nyal?


2020. nov. 8. 10:51
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nyaláskor szoktam, pózváltáskor nem.

Az oka prózai: jobban koncentrálok a csajra, mint magamra.

2020. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, én is pont igy vagyok vele. Nincs amitől betonkeményen álljon, ha nincs izgatva. Ez nem azt jelenti, hogy nem izgat. Én pl ha nyalok először, és utána dugunk, akkor a nyalás közben nem is nagyon áll fel, csak kicsit.
2020. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég gyors a pózváltás, akkor nem kellene lankadnia. De ha mégis lankad, segíts neki!
2020. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mióta vagytok együtt? Lehet hogy még nem tudta leküzdeni a kezdeti izgulást és megfelési kényszert
2020. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Noren írja jól. Ha nyalom a nőt, rá figyelek, nem a saját erekciómra, azért lankad. Pózváltáskor nem kéne neki, hiszen fokozott izgalomban van a srác jó esetben, már ha nem egy Kiszel Tünde vagy, érted...😃
2020. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez ilyen, ha olyannal vagy együtt, aki miattad dobta ki a mennyasszonyat. Sose fog neki rendesen állni, most rajtad a sor,hogy allitgasd. Sok sikert hozza!
2020. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is lelankad ez teljesen normális ilyenkor a nőről szól a történet

szopásnál kell h fejálljon

2020. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 varazslo77 ***** válasza:
Hát nekem nem lankad mèg nyaláskor sem engem ugyanúgy izgat mint a partnerem szeretek nyalni mèg mikor elèlvezek utána is kemènyen áll pár percig. 38 F
2020. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!