Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora esély volt erre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély volt erre hogy pont az ideális partnert találtam meg szerelmemben? Gyakori ez a nőknél vagy csak én vagyok szerencsés?

Figyelt kérdés

Olyan szerencsés szituációba vagyok, hogy nem kell időtlen időkig görcsölni hogy orgazmusa legyen a barátnőmnek, mivel képtelen rá.

Ezért amikor sexelünk akkor minden a kedvem szerint szokott történni.

Sokáig kényeztet orálisan, majd meglovagol és ha még mindig nem sültem el akkor kutyapozba vágja magát és úgy gyorsan végem szokott lenni.

Mindketten nagyon boldogok vagyunk.

Olvasom néha hogy mennyi idő kell a női orgazmushoz sokszor, hát én tuti nem bírnám addig. Általában 10-15 percig bírom de van hogy 30 perc is megvan.

Meg nem tudok nyalni csak kb 3 percig mert begörcsöl az állkapcsom és elfáradok.

Így átgondolva hatalmas öröm hogy olyan lányba lettem szerelmes akinél nem kell fáradoznom, hanem közösen azon vagyunk hogy nekem jó legyen.

Sok ilyen lány van, vagy csak én lennék ennyire szerencsés?



2020. nov. 9. 22:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
31 éves férfi vagyok, barátnőm 23.
2020. nov. 9. 22:17
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Gyere vissza egy-két év múlva.

Ha még meglesz a csaj és ha még van szex.

Szerencsés vagy, amíg új a kapcsolat és próbál a kedvedben járni, de aztán?

2020. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen nő vagyok, 23 éves koromra még nem volt hüvelyi orgazmusom, csiklói is nehezen megy, így inkább nem is akarok 'bajlódni vele'. Ezt az eddigi partnereim is elfogadták. Sajnos a legutóbbi páromat nagyon zavarta ez, hogy nem tud kielégíteni. Persze ez nem az ő hibája volt, de kudarcnak élte meg a szexet és ezáltal egy idő után egyre kevesebb kedve volt hozzá:( megjátszani meg nem akartam soha az orgazmust senkinél, bár lehet jót tettem volna vele. Lényeg hogy én is élvezem a szexet, nem gondolom hogy csak a másik élvezetéről szólna a szex, de tény hogy nem kell vesződni velem..
2020. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2

Lassan 2 éve vagyunk együtt és már nagyon rágja a fülemet hogy jegyezzem el.

Tényleg nagyon boldogok vagyunk együtt. :)



#3

Nahát nem semmi, pont úgy mondod mint barátnőm.

Ő is élvezi ennek ellenére a sexet és gyakran rámmászik.

Akkor ezek szerint talán nem annyira ritka ez.

2020. nov. 9. 22:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jegyezd el 😁
2020. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#6

Nem tudom, hogy mi a menete, meg mindig valami nagyon romantikus eljegyzésről álmodozik.

Az nem világos, hogy eljegyzés előtt "engedélyt" kell kérni a szülőktől? Vagyis illik még most is a mai világban?

Nem tudom hogy ők ezt elvárják e...

Meg próbálom kitalálni a legromantikusabb leánykérést, kevés sikerrel eddig :D

2020. nov. 9. 22:51
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy klasszikus eljegyzés menete:

- jó, ha már most tudjátok, hogy a szülöknek egyik oldalról sincs kifogása, tehát ismernek titeket,

- megveszitek a jegygyűrűket. Avasd be a leányt is, hogy neki is tessen,

-egy családi összejövetelen a lányos háznál felállsz és elmondod, hogy a lányukkal szeretitek egymást és össze akarjátok kötni az életeteket és ehhez kéred a szülei beleegyezését A többi a válaszuktól függ. A fiú szüleinek nem kell ott lenniük. Ellenben, ha ők is ott vanank, akkor az apád kérje meg a szülők beleegyezését.

Másik változat:

A szülőket nem avatjátok be, megveszed a gyűrűket és egy romantikus este megkérdezed, hogy akar-e a feleéged lenni. Ha igent mondd, akkor húzd fel a bak keze gyűrűsujjára a gyűrűt. A fantáziátoktól függően változtathattok.

Legyetek boldogok!

2020. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyen mártír, áldozat-típusú, nő(nek nem is igazán nevezhető lénye)k. (Ilyenkor szégyenlem, hogy nő vagyok.)


Nevezheted magad szerencsésnek, a barátnőd valójában pszichésen beteg.


Az ilyen sztoriktól rosszul vagyok egyébként. De mindenki maga tudja, mi fér bele.

2020. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szerintem csak szimplán nagyon feminista szemszögből nézed ezt a dolgot.

Ő nem az áldozatom :D

Nem is értem, hogy miről beszélsz?

Az, hogy nem tudja elérni az orgazmust, igen az valószínűleg pszichés betegség.

Rosszul vagy attól, ha két ember tökéletesen összepasszol?

Mivaaaan?!

2020. nov. 12. 13:42
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted ez jelenti azt, hogy két ember összepasszol? A párod örül, hogy neked nincs eszed, így nem is kell gondolkodnod?

Megsúgom neked, kérdező, a tökéletes pár nem az, ahol az egyik él csak adni tud. Sőt az sem, ahol az egyik fél csak kapni tud. Ennyi erővel egy guminővel is szexelhetsz, ugyanúgy nem fogod látni az arcán a boldog elragadtatást, miután veled együtt érte el az érzékek robbanását. Nem kétlem, hogy egy ideig így is megy a bicikli. De borítékolhatod magadnak, hogy hosszú távon nem fog működni. Két év az smafu egy kapcsolatban. Két év a második nagy vízválasztó (az első féléves korban következik be), amikor lebomlanak a szerelemért felelős hormonok, és amint ez megtörténik, hanyatlik a libidó is. Főleg, ha nincs mögötte katarzis.

Természetesen nem kívánok neked rosszat. Ha úgy tetszik, drukkolok neked, hogy a törvény nálad dőljön meg. De te is tegyél ezért; tartsd ébren a párod szerelmét!

2020. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!