Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A múltkor a koliban tusolas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor a koliban tusolas után elhagytam a bugyim, és egy srác hozta utánam a szobába. Szerintetek megszagolta közben?

Figyelt kérdés
Miért hoz utánam valaki egy láthatóan használt bugyit? (tehát amit levettem tusolas előtt) Én tuti nem fogtam volna meg a helyében, undorító! L22

2020. nov. 10. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%

Honnan tudta hogy a te bugyid?


Tényleg kicsit kamuszagú a sztori...

2020. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Előfordulhat... :D
2020. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép történet, aztán honnan tudta a pasi hogy milyen a bugyid? 😅 Amúgy egy fehérnemű fetisisztának - mint a kérdező - egyből ez ugrana be, egy nőnek már nem biztos... S ha beleszagolt? Váljék kedves egészségére, legközelebb tömd a szájába a használt tampont ha erre gerjed 😅
2020. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

Olyan 70% esélyt adok neki hogy bele szagolt. De hát ez mit zavar téged? Volt egy jó napja (vagy nem ha undorító volt). Ha igazi bugyi fetisiszta lenne akkor ellopják nemhogy még vissza adja neked...

29f

2020. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#1 miért undorító? Ti fogdosnatok más használt fehernemujet?

#2 mi az hogy honnan tudta, milyen a bugyim? 😂 KB fel perccel később jött utánam, látta, hogy melyik szobába megyek be. Nem tudom mi egy ilyen sztoriban kamu szerintetek 😂 a szobatarsaim szerint tuti megszagolta, ezért kérdeztem meg más véleményét

2020. nov. 10. 21:45
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért pont ez érdekel/izgat, hogy megszagolta-e? Ez a te kis furcsaságod?
2020. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszagolta? És? Ezzel milyen kár ért? Esetleg maradandó sérülést okozott neked? Örülj hogy visszaadta, és nem tette közszemlére hogy ime ez a kicsodácska használt bugyija.
2020. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha nem találkozok olyan hülyével, mint te... :D
2020. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos megszagoltam volna :)

Ez egy ritka élmény lenne.

De szerintem te nem lány vagy, hanem egy fantaziálgató fiú :)

2021. jan. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De lány vagyok :( mindenesetre köszönöm a válaszokat
2021. márc. 1. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!