Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Különleges helyek, ami higénik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges helyek, ami higénikus és nincs szex közben szégyenérzetem? Szeretném kielégíteni a férjem vágyait.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel 6 éve vagyunk házasok (9 éve vagyunk együtt). Egyébként jó a szex, nem vagyunk ilyen megfásult házaspár. Ő néhány hete felvetette, hogy ő mennyire kipróbálná próbafülkében (ruhaüzlet). Én ezt elvetettem, mert kellemtelenül érezném magam, könnyen “ránk nyitnak”, na meg ott még egy nagyobb levegővétel is hallatszik, valamint engem mikor ruhátpróbálok szörnyen zavar a tudat hogy 90% hogy itt valaki szeretkezett, ezért én nem szeretném ezt tenni. Mindegy, szóval megbeszéltük a dolgot. De nem hagyott nyugodni hogy neki ilyesmi vágyai vannak, amit én nem elégítek ki. Ezért tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek mi az a hely, ami higénikus és egy kicsit tényleg kettesben lehet maradni ( és szeretkezésre is alkalmas)?

Előre köszi a segítséget, ha merül fel kérdés szívesen válaszolok! 29N 31F



2020. nov. 12. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a próbafülke nem rossz ötlet, én ott max orálisan elégíteném ki a férfit. Mi csináltuk már a strand öltözőjében (a padra leterítettünk egy törölközőt), autóban a rakparton este, kis utcába húzódva, stb.

Szállodában a wellness részlegen is, mert este nem volt már szinte senki és ügyeltünk arra, hogy a kamera ne vegyen minket. :)


Minden esetben odafigyeltünk a higiéniára, ezt mindenképp számításba kell venni, ha nyilvános helyen szexelsz!

2020. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zol56 ***** válasza:
100%

Strand, fürdő öltöző kabin. Az zárható.

Vannak zárható zuhanyok is.

2020. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a felfedezés veszélye izgatja, akkor csinálhatjátok parkoló kocsiban (lehetőleg este, mikor már alszanak a gyerekek :), ott a higiénia is megoldott, jó helyek erre a kilátók, fás-bokros részek (kutyusokra vigyázni), a Balaton partjai este, illetve a fesztiválok gyakorlatilag bármely helye :)
2022. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!