Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális igények, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális igények, mi lenne a megoldás? (Bővennen lent)

Figyelt kérdés

Én a párosunk fiu tagja vagyok, 27 éves, a pàrom is 27. Rólam: nagyon szexorientált vagyok és nemkevés perverzióm is van. Párom, ő ez az idézőjeles normális csaj, attól szégyellősebb kicsit, csak pár alap póz, mindig csak ágyban, csak fürdés után 0 spontanalitás és csak sötétben. Nos, én a perverzebb dolgaimat mivel Őt szeretem, nagyon, megcsalás, vagy bármiféle kalandozás szóba sem jött vagy jöhet.

2 éve vagyunk együtt, mindketten dolgozunk, ő napi 8-at boltban,én 24-et őrként + mellékállások.

Már ott tartunk hogy alkudozás megy... hogy ma nemlesz szex meg semmi mert fáradtvagyok(még fürödni elmenni is) de majd holnapután esetleg....

Ti hogy oldanátok meg? Van erre megoldás egyáltalán?


2020. nov. 12. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő partnerrel vagy együtt.
2020. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szakitás,ez sose fog működni,kár erőltetni...f
2020. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szintén gond van ezzel, mert a párom mindig fáradt a szexhez. Nem tudom már mit lehetne tenni :/
2020. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván könnyebb lemondani valamiről, mint magadra eröltetni, amit nem akarsz. Vagyis ...
2020. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal 12 éve vagyunk együtt, van 3 gyerekünk is, de ennyi idő elteltével is legalább kétnaponta szexelünk. Persze van mikor fáradtak vagyunk meg ilyenek, de ez csak a kifogás része, hogy arra fogjuk, ezért ne szexeljünk. Nem nagyon fordult ilyen még elő. Szóval kettőnk közül is én mondhatom magam perverzebbnek. Bár nekünk a hely sose volt tabu, ahol éppen megkívántuk egymást ott estünk egymásnak. De megszokta a perverziókat és most már ő is szeretné. Erőltetni nem kell semmit lassanként ki lehet próbálni dolgokat vagy szereti vagy nem. Bár hosszú távon ha ennyire mások az igényeitek valaki feladja majd a dolgot vagy megalkuszik.
2020. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok meg időt szakitani magatokra. Gondolom te 24 óra után kapsz pihenőnapot, viszont a párod meg folyamatos nyolcórás munkarendben dolgozik és gondolom a bolt sem egy műszakos.

Üljetek le megbeszélni hogy ugyan fontosak az anyagiak is de ez így lassan a kapcsolatotok rovására megy. Mivel eltérő a munkarendetek, ne egy konkrét napot jelöljetek ki mert ha valamelyikőtöknek pont akkor mégsem jó akkor csak konfliktus lesz a nagy várakozás miatt. Heti két egymással töltött délután amikor csak egymással foglalkozhattok sokat dobna a kapcsolatotok minőségén, és próbáld ezt a javadra fordítani. Ültess bogarat a fülébe hogy te akár reggel egy közös bevásárlás után a liftben is vagy a bolt próbafülkéjében, de akár a téren késő délután a bokrok közt ha sötét van :) Persze mindezt majd a vírusidőszak lecsengése után.

2020. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a perverzióimat még megis értem... pisiszex,enyhe sm,többes dolgok enyhe bi... igen, ezt nem minden ember gyomra veszi be. Ok. Na de hogy már a szexen is, monoton egysíkú üres ugyanolyan szexen is spórolni meg alkudozni kell... nemtom más hogyvan vele, én hullafáradtan is képes vagyok szexelni és bár több idő de olyat élvezek tőle hogy csak na. És én tényleg, van hogy 24 után még 2 helyre is megyek melózni. Nemlátom az alagút végét ezzel kapcsolatban...
2020. nov. 12. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

attól függ.

ha azt gondolja, hogy így kell kinézni a normális szexnek és számára ez teljesen megfelelő, akkor megette a fene.

ha érzi, hogy igazából nem túl nyitott, nem áll túl felszabadultan a szexhez, lehetne sokkal változatosabb és örömtelibb, és szívesen változtatna, akkor meg lehet próbálni feltárni, mitől ilyen. (pl. lehet, hogy gátlásos a testével kapcsolatban, ezért szereti csak sötétben - ilyesmiken lehet segíteni)

2020. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lány aligha fog annyit változni, hogy Neked elég legyen és Te sem fogsz annyit engedni, hogy Neked még jó legyen.

Szerintem kibékíthetetlen ellentétjei vagytok egymásnak. Kár az időért.

2020. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A baj nem csak a kapcsolat a nagyon sok munka is a kapcsolat rovására megy egy idő után. Tudom mert nálunk is ez volt éjjel nappal munka és őrültünk ha el tudtunk feküdni aludni. Ment a vita a szexen. Aztán vettünk egy nagy levegőt. Kerestünk állást ami megfelelő és a műszak is kielégítő így szépen helyre billent minden. Tehát azt mondom neki feltehetően a szakítás a megoldás. Nagyon sok esetben az életben kell változtatni.
2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!