Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen csúnya dolgokat mondjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csúnya dolgokat mondjak szex közben, mikor a pasim kéri? nekem semi se jut eszembe, pedig ki akarom próbálni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Kuki :P

Ha nálad nem ösztönös, ne erőltesd sztem.

2020. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö... összetörtem az autódat, az exem sokkal jobban dugott - na ez elég csúnya lenne :D


Amúgy nem előre betanult szöveg kell, hanem egyszerűen elengedni magad és amit gondolsz, érzel azt kimondani. S nyugodtan repkedhetnek közben a p, b, f, g betűs szavak.

2020. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nekem is nagyon nehezen menne, gondolom a pasid olyat szeretne, hogy “ez az... b a szd szét a p inámat...” – de ez az alpári stílus nekem se szokott menni. :/
2020. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha mondod neki közben hogy mennyire jól csinálja és neked mennyire jó ez. Csak éppen csúnya szavakkal. Ha ő ezt akarja. De csúnyának számíthat az is hogy "ezaz dgj meg" vagy hogy ha picit érezteted vele hogy ő az úr. Pl. Bssz meg mint egy rbancot. Ha neked ez még elfogadható és neki tetszik.
2020. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm olyanokat szokott, hogy "most iszonyatosan le kell rendezned", "gyorsan dugj meg mert kívánlak", stb. Nem annyira trágár de beindítja az embert.
2020. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Élvezd tele a puncimat!"

"Húzz rá jó keményen!"

"Ba$szál szét!"

Stb.

2020. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha ide írnám akkor kitiltanának!

De legyél közönséges, szókimondó! F.

2020. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonymousreview60 ***** válasza:
0%

"Imádom/hagy szopjam fel a f@szodat"cc

"Élvezd tele a puncimat!" Ez túl finom, helyette "Spricceld csurig a p|csámat!"

"Látom kanos vagy megint, te állat!"

2020. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8:


Ezektől én lelankadnék annyira erőltetett és lenéző..

2020. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:
53%
x9: Kinek a pap, kinek a pap unokaöccse.
2020. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!