Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldjuk meg a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a nemi életet abortusz után, ha már mindketten nagyon ki vagyunk éhezve?

Figyelt kérdés
3 hete mindketten koronavírusosak voltunk, nekem nagyon erős tübeteim voltak, gyakorlatilag izomfájdalmon, folyamatos fullasztó köhögéstől, magas lázon át minden volt majdnem 2 hétig. Ezalatt kellett volna megjönnie, de elmaradt. Vègül legjobb barátnőm tanácsára csinálam terhességi tesztet, ami pozitív lett. Terveztünk gyereket, nem védekezünk már 2 hónapja. A betegségem azonban nem hiszem, hogy jót tett neki, bár az orvosom szerint nincs olyan kutatás, mely kimutatta, hogy károsodik a koronavírus miatt a magzat, mi inkább az elvetetés mellett döntöttünk. Hétfőn volt az abortuszom, 1 hete már jól vagyok, negatív tesztem is van, meggyógyultam a vírusból. Ameddig nagyon beteg voltam egyáltalán nem szexeltünk, most meg nem lehet 4 hétig. Mindketten nagyon kívánjuk egymást, az orális kènyeztetés már kevés, teljesen ki vagyok már készülve a szexhiánytól.
2020. nov. 13. 16:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Az egészséged érdekében szerintem ki lehet bírni 4 hetet szex nélkül, a többit inkább nem minősíteném.
2020. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ennek mi köze a gyerekneveléshez?
2020. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kérek ítélkezést az abortuszom miatt, mi így láttuk helyesnek és kész.
2020. nov. 13. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagytok állatok, csak tudtok uralkodni magatokon még 4 hétig.


Ha egy gyermeket ilyen könnyen elvetettetek, a 4 hét önmegtartóztatást is kibírjátok.

2020. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt könnyű, de ez volt az egyetlen felelős döntès ilyen helyzetben, nem akarunk beteg gyereket vagy olyat, akiről később derül ki, hogy az.
2020. nov. 13. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Tehát a gyilkosság egy felelős döntés. Értem.
2020. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%
1-es vagyok, én abortusz párti vagyok, és nem ítélkeztem, mégis trigger volt számodra. Ha valóban terveztétek a gyereket, akkor legalább az első vizsgálatot megvárhattátok volna, hogy egészséges-e. A kismamákra és a magzatokra nem ártalmas a covid. Az abortusszal viszont lehet elrendeztetek magatokat 2 évre, amíg nem lesz gyerek. És te a szex miatt vagy kiakadva. Inkább ez az érdekes. De pont emiatt az is felmerül bennem, hogy kamu az egész.
2020. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom, hogy fél év múlva próbálkozhatunk, ha szeretnénk gyereket. Ameddig le nem megy a koronavírusmizéria, addig nem fogunk. Előtte átlagosan napi 2 alkalommal szexeltünk, most meg hetek óta semmi, te is kikészülnék ilyen helyzetben. Megviselt az abortusz, párom nővére pszichológus, sokat segít nekem ilyen téren most a feldolgozásban, ezért nem kérdeztem erre irányulóan.
2020. nov. 13. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Osztom a #7-es észrevételét, lehet kicsit elkapkodtátok a művi terhességmegszakítást. Ennyi erővel minden nátha, influenza stb. betegség esetén el lehetne vetetni a magzatot.

Ja amúgy ha már az orvosoddal beszéltél... azt nem mondta véletlenül hány hétig legyél önmegtartóztató??? Mert mi így a távolból meg nem mondjuk. Függ attól is hogy milyen típusú volt a beavatkozás (vákuumos leszívás, vagy küretürítés), hány éves vagy, milyen gyors a sebgyógyulás stb. stb. stb. Ezt mi nem tudjuk, a kezelőorvosod viszont igen!

2020. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de mi közötök van ahhoz, hogy hogy döntött a kérdező? Az ő döntése volt, felmérték a helyzetet, a kockázatokat és emellett maradtak. Inkább tologatnátok egy sérült gyereket aki mellett ti is roncsokká válnátok? Akik azt sem tudják hol vannak és ti kik vagytok nekik? Hat rajta...
2020. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!