Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Már szex előtt benyúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Már szex előtt benyúltok felmérni a pasi farkát?

Figyelt kérdés

Mondjuk sokadik randin vagy valahol még mielőtt megtörténne maga a szex. Benyúltok és ha kicsi el is hagyjátok a pasit? 😰

Én azért félek ettől mert az enyém állva is csak 14 cm, de lankadtan olyan 4-5 cm 😥


F/24 (szűz)



2020. nov. 14. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
10-es, halk megjegyzés, sokszor hallgatom, hogy a férfiak nem szeretik ha azt mondják rá, hogy cuki (legalábbis eddig minden párom finoman ledorgált érte) mert, hogy állítólak lekicsinylő. XD
2020. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

#11 a páromat nem zavarja :)


Nem is piszkálódásból mondom.


(Plusz mindig dicsérem az "akcióképes" formáját) :D

2020. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen. És vonalzót is hordunk magunknál, hogy a pasik farkát méregessük... 🤦‍♀️
2020. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%

Tudtommal a mell nem kell az orgazmushoz a pénisz pedig igen. Illetve van aki az A-B mellért van oda,de még olyan nővel nem találkoztam aki a 10-12 centis péniszért rajongott volna.

Nem nem vonalzóval,de attól még lehet látni=érezni,hogy a kicsi az kicsi a nagy pedig nagy.

2020. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak pénisszel lehetne orgazmust elérni elég nagy bajban lennének a nők. Főleg akkor ha csak a "nagy" pénisszel lehetne.
2020. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Hiába írok bármit. Éljetek álom világban ahol a 14 centis tökéletes.
2020. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már ezt a farok méregetést! Különben is, a vastagság és az állag sokkal fontosabb a hossznál. Ha már a méretről beszélünk.

Sokkal fontosabb a technika, de még annál is fontosabb, hogy a két ember milyen érzéseket táplál egymás iránt.

F67/N62

2020. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell felmérni? Kapcsoaltban amúgy is tudom mi vár.
2020. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a 15. Hozzászólóval ertek egyet. Az én páromnak egy kicsit nagyobb a tiednél, de lehet h ugyan akkora. És evek ota egyutt vagyunk. Hozza teszem az exemnek tényleg nagy volt ám, és én imádtam. Mindig a nagy farkak lesznek a "kedvenceim" viszont a párom többet ér. Meg amúgy is úgy megcsinál hogy keretszbe áll a szemem. Akkor meg mi a baj? Semmi. Felesleges ezen agyalni. Csak a kárt teszi benned. A férfiaknak nagyon kis része áll nagy farkú pasikból, nem kell azért ketsegbe esni mert te nem közéjük tartozol.
2020. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!