Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti is kiakadnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti is kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Szoptam a pasimat és épp elélvezés előtt volt. Tudta,hogy nem szeretem,ha a száma élvez. Erre ő elélvezés előtt pár másodperccel ráhúzott a péniszére és nem engedte el a fejemet. Ez két dolog miatt volt rossz. Egyrészt a számba élvezet,másrészt elég nagy van neki,tövig alig tudom bekapni és csak egy kis ideig. Ez annál több idő volt. Én szerintem jogosan kiakadtam és leordítottam. Erre ő sértődött meg és hazament (nálam voltunk).
2020. nov. 14. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Legalább nem hugyozott a szádba utána.
2020. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Áh.. Az igen... 😂😂😂😂
2020. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kérdést 100%, hogy egy férfi írta ki!
2020. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nagyon kiakadtam volna. Iszonyat bunkó a barátod
2020. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Hölgyek...ez a megszólítás.....szerintem király a pasid!!! Te vagy nyámnyila kis grófnő. Nem kellene ilyen "hölgy" (hehe)!
2020. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Jól csinálta, legalábbis addig a részig hogy telelőtte a szádat. Megsértődnie nem kellett volna, se hazamenni.
2020. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Orgazmus után leordítani... ez ultragáz. Ezzel kisebb traumát is okozhatsz, és ez nem vicc, komolyan mondom. Ne csodálkozz, ha legközelebb nem tud elélvezni majd, vagy nem áll fel neki, stb.
2020. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Hihető. Azonnal ráharaptál volna reclexből.
2020. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen egy igazi férfi!

Ilyenkor megcsillan a remény hogy vannak még normális férfiak, nem csak kefehajú nyámnyilák akiknek az is problémás hogy eldöntsék a saját nemüket.

2020. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs 6os vagyok...TE csináltad jól :)
2020. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!