Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti nagyon kiakadnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nagyon kiakadnátok, ha a párotok kapcsolati szünetben elmenne prostihoz, hogy kiélhesse a vágyait?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, amiket a barátnőddel nem csinálnál meg, de nagyon izgat. Nekem ilyen volt a mélytorok / torokdugás, hogy lenyomom a csaj fejét fulladásig ő meg tűri.

Vagy anál, de vadul nagyon.


Szerintem megérte fizetni érte és most egy ideig nem is érzem, hogy újra át akarom élni



2020. jún. 18. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kiakadnék...
2020. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A kapcsolatban nincs szünet, az időhúzás a szakításhoz.
2020. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy kiakadnék. Ezek után nem is akarnék tőle semmit.
2020. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha a férfi nem kap puncit a nőjétől, akkor máshova megy, ez teljesen természetes. Én pl. 2 napig bírom szex nélkül. Ilyen vagyok. Amíg terhes volt a nejem, félrekeféltem, na és? Most példás családapa vagyok. És puncit is kapok a nejemtől. Minden nap 😋
2020. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Na és? A nejed tudott róla? Undorító az a férfi, aki a terhes feleségét megcsalja.

Amúgy szerintem sincs kapcsolati szünet. Az szakítás.

2020. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a vágyad, most keress olyan nőt, akivel szexuálisan kompatibilis vagy, mert hosszútávon keserves lesz a kapcsolat.
2020. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Jaj brühühü egy élete van és szeretné kiélni az ilyen vágyait, hű de borzasztó
2020. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ehh...hát a szünet nem tudom,mit takar, ha szakítás után menne el és aztán mégis összejönnénk, azt mondom oké, bár arra rávenném, hogy menjen el szűrésre még skkor is, ha óvszert használt.


viszont ha csak azért szakított/kért szünetet, hogy elmehessen prostihoz és az volt a terve, hogy utána megint boldogan együtt leszünk az brrrrr na az nagyon nem tetszene :D

2020. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha suttyomban tenné, akkor azonnal repülne, ha viszont én nem tudnám őt kielégíteni valamilyen okból (pl beteg vagyok) és ő erre engedélyt kérne, akkor feltételekkel, de elengedném.
2020. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

1. Ha suttyomban teszi, meg se tudnád.

2. Ha nem stimmel egy pár szexualitásban, nem szabad együtt maradniuk, mert x idő mulva ugyis szét mennek.

3. Nem birtam soha az olyan lányokat, akiket ha simogatva elkezdek izgatni, hangulatot teremteni, akkor leállit bármilyen indokkal, hogy most ne, ezért vagy azért. Fuuu ez nálam kiverte mindig is a biztositékot, föleg hosdzabb távon. Mert ez alapbol ugy kell hogy kinézzen, hogy hozzáérünk egymáshoz és libabőrösek leszünk és akkor nincs megállás :-)

2020. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!