Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nálatok rámenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok rámenne a párkapcsolat arra, ha a nő nem kapná be tövig és nem engedné a fenekébe?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Nálam nem emiatt menne tönkre-, sőt, inkább úgy fogalmazok, hogy el sem indulna, hanem inkább amiatt, mert lábfétises vagyok enyhén.
2020. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén megmondva jó lenne, de... annyira nem fontos hogy mással ne lehetne "pótolni" úgyhogy nem bukna meg a kapcsolat ezen.

A te kapcsolataid viszont el sem fognak kezdődni, ha neked a szexben ezek a legfontosabbak. Legyél olyan jó a lányokhoz és még az első alkalom előtt közöld velük hogy neked ezek nélkül elképzelhetetlen a szex és körömszakadtáig ragaszkodsz hozzá (legalább több csaj jut a normálisaknak).

2020. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Most kihez beszélsz?

2020. nov. 15. 21:23
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

#10: Úgy látod hogy ezt írtam, hol? Magasról teszek a szexuális szokásaidra, a kapcsolatról való véleményedre, és szerintem ez fordítva is igaz. Soha nem állítottam a válaszomban, hogy bármiféle etalon lenne, vagy olyasmi amihez igazodni kellene.

Csupán azt írtam, nálam nem csak erről- vagy ennek a hiányáról szól a szex egy párkapcsolatban.

Ha te hasonlóan vagy másképp érzel, majd esetleg kommentben kifejted. Részemről lapozzunk!

2020. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Orálnál sem feltétlen kell tövig.
2020. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
A szopatás hiányozna nagyon. Az anál egyáltalán nem vonz.
2020. nov. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
nem,elég ha simán leszopnak,és lenyelik.f
2020. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem annyira fontoska. Szopásnál nem kell hogy tövig bekapja, sőt az sem fontos, hogy a szájába engedje, elég ha kényezteti.

A popsinál nálam más a helyzet. Én nyalás fétises vagyok, úgyhogy én a posit nem megdugom, hanem puszilgatom, nyalogatom, beledugom a nyelvem.

Ezzel eddig nem volt gond. Ez minden nőnek tetszett eddig.

Sőt. Volt olyan, aki hatalmasat élvezett, és addig nem is tudta, hogy ez őt orgazmushoz juttatja, mert az addigi parnerei nem foglalkoztak azzal az aranyos kis lukával.

2020. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Elég szar kapcsolat az ahol ezen múlik minden szerintem.Azért mert nem akar fulladozni a farkamtól,vagy nem engedi hogy seggbe K...jam eldobni egy jól működő párkapcsolatot?Ja nem vagyok prűd,se finnyás.De nem eröltetném,nem sulykolnám a páromra.Ez szerintem nem lehet mérvadó.Mindent "is"kipróbáltam már.De egyes dolgokra megvoltak mindíg azok a csajok!😁
2020. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!